Treninger

Treninger

-

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 4 Jan
kl 16:30 - 17:30
SmåGutt
  Les mer  
Sun 3 Jan
kl 18:00 - 19:30
A-lag
  Les mer  
Sun 3 Jan
kl 10:30 - 12:00
SmåGutt
  Les mer  
Sun 3 Jan
kl 10:30 - 12:00
MiniDivas 7ér
  Les mer  
Sat 2 Jan
kl 16:00 - 17:00
Junior
  Les mer  
Sat 2 Jan
kl 15:00 - 16:00
Manglerud Stars (7er)
  Les mer  
Sat 2 Jan
kl 10:00 - 11:00
Divas (2/3 dels 11ér)
  Les mer  
Thu 31 Dec 2020
kl 11:00 - 12:00
Manglerud Stars (7er)
  Les mer  
Wed 30 Dec 2020
kl 19:00 - 20:30
A-laget
  Les mer  
Wed 30 Dec 2020
kl 11:00 - 12:00
Manglerud Stars (7er)
  Les mer  
Tue 29 Dec 2020
kl 11:00 - 12:00
Manglerud Stars (7er)
  Les mer  
Tue 29 Dec 2020
kl 11:00 - 12:00
Aktivitetskolen - Lilleaker
  Les mer  
Sun 27 Dec 2020
kl 14:00 - 15:00
Manglerud Stars (7er)
  Les mer  
Sun 27 Dec 2020
kl 10:30 - 12:00
MiniDivas 7ér
  Les mer  
Sat 26 Dec 2020
kl 15:00 - 16:00
Junior
  Les mer  
Sat 26 Dec 2020
kl 15:00 - 16:00
Manglerud Stars (7er)
  Les mer  
Sat 26 Dec 2020
kl 10:30 - 12:00
SmåGutt
  Les mer  
Sat 26 Dec 2020
kl 10:00 - 11:00
Divas (2/3 dels 11ér)
  Les mer  
Sat 26 Dec 2020
kl 10:00 - 11:00
MiniDivas
  Les mer  
Fri 25 Dec 2020
kl 18:00 - 19:15
A-laget
  Les mer  
Fri 25 Dec 2020
kl 15:00 - 16:30
SmåGutt
  Les mer  
Thu 24 Dec 2020
kl 10:30 - 12:00
MiniDivas (7ér)
  Les mer  
Thu 24 Dec 2020
kl 10:00 - 11:00
A-laget
  Les mer  
Wed 23 Dec 2020
kl 17:00 - 18:15
Divas
  Les mer  
Wed 23 Dec 2020
kl 14:00 - 15:30
A-laget
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 20:10 - 21:40
Gutt
Trener : Haakon Heyerdahl (avtalt 14.12)   Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 19:15 - 20:30
2008 (7ér)
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
Bandyskole 2013 -
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 18:00 - 19:15
2010-2011-2012
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 16:30 - 17:45
SmåGutt (11ér)
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 20:30 - 21:45
M/S v Lasse (7’er bane)
Treninger  
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 20:30 - 21:45
Junior
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 18:30 - 20:00
A-laget
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 18:30 - 20:00
Divas (7ér)
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 16:30 - 17:30
MiniDivas
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 16:30 - 17:30
SmåGutt
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 14:00 - 15:30
Divas
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 14:00 - 15:30
Manglerud Stars (7er)
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 12:00 - 13:30
2010
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 12:00 - 13:15
2012
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 10:30 - 12:00
SmåGutt
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 10:30 - 12:00
MiniDivas 7ér
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 15:00 - 16:00
Manglerud Stars (7er)
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 15:00 - 16:00
Junior
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 12:45 - 14:00
Vålerenga hockey Ungdom (11ér)
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 11:30 - 13:00
G 2013 Fotball (7ér)
leder Halvor Chr Francke, tlf 97504589   Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 10:00 - 11:30
2008 / 2009
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 10:00 - 11:30
Divas (2/3 dels 11ér)
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 19:00 - 20:30
Gutt
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 19:00 - 20:30
Manglerud Stars (7er)
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 17:00 - 18:15
A-laget
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 17:00 - 18:15
2010 (7ér)
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 15:00 - 16:15
FredagsBandy
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 09:00 - 12:00
Montesorri Lyse
Sofie, tlf. 986 09 478   Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 20:00 - 21:30
Divas (7ér)
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 20:00 - 21:30
Junior
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 18:15 - 19:30
Gutt
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 18:15 - 19:30
2009
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 12:20 - 13:20
Lilleaker 7b
Hanne,   Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 21:00 - 22:00
Manglerud Stars (7er)
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 09:00 - 10:00
Lilleaker 3 kl
Merethe Norgaard , tlf 917 21 316   Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 20:10 - 21:40
Gutt
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 19:15 - 20:30
2008 (7ér)
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
Bandyskole 2013 -
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 18:00 - 19:15
2010-2011-2012
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 16:45 - 18:00
2009 (7ér)
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 16:30 - 17:45
SmåGutt
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 16:30 - 17:45
Gøy på isen - Allidrett (7ér)
Michael , basketJesper L og Casper A stiller som…   Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 12:00 - 13:00
Lilleaker 5 kl.
Ina , tlf 996 48 484   Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 09:00 - 10:00
Lilleaker 7a kl.
Hanne   Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 20:30 - 21:45
Junior
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 18:30 - 20:00
A-laget
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 18:30 - 19:55
Divas , 7ér
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 16:30 - 17:30
MiniDivas
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 16:30 - 17:30
SmåGutt
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 09:40 - 10:30
Øraker skole (7er)
Vegard tlf. 970 63 449Møtte ikke opp - har fått…   Les mer  
Sun 13 Dec 2020
kl 14:00 - 15:30
Manglerud Stars (7er)
  Les mer  
Sun 13 Dec 2020
kl 13:30 - 15:00
Divas
  Les mer  
Sun 13 Dec 2020
kl 12:00 - 13:15
2010
  Les mer  
Sun 13 Dec 2020
kl 12:00 - 13:15
2012
  Les mer  
Sun 13 Dec 2020
kl 10:30 - 12:00
SmåGutt
  Les mer  
Sun 13 Dec 2020
kl 10:30 - 12:00
MiniDivas 7ér
  Les mer  
Sat 12 Dec 2020
kl 15:00 - 16:00
Manglerud Stars
  Les mer  
Sat 12 Dec 2020
kl 15:00 - 16:00
Junior
  Les mer  
Sat 12 Dec 2020
kl 13:15 - 14:15
Vålerenga 4 baner
  Les mer  
Sat 12 Dec 2020
kl 11:30 - 13:00
G 2013 Fotball (7ér)
leder Halvor Chr Francke, tlf 97504589   Les mer  
Sat 12 Dec 2020
kl 10:00 - 11:30
2008 / 2009
  Les mer  
Sat 12 Dec 2020
kl 10:00 - 11:30
Divas (2/3 dels 11ér)
  Les mer  
Fri 11 Dec 2020
kl 19:00 - 20:15
Gutt 11ér
  Les mer  
Fri 11 Dec 2020
kl 17:00 - 18:15
2010 (7ér)
  Les mer  
Fri 11 Dec 2020
kl 17:00 - 18:15
A-laget
  Les mer  
Fri 11 Dec 2020
kl 15:00 - 16:15
Fredagsbandy
  Les mer  
Fri 11 Dec 2020
kl 09:40 - 10:30
Øraker skole (7er)
Vegard, tlf 970 63 449   Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 20:00 - 21:30
Junior
  Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 20:00 - 21:30
Divas (7ér)
  Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 18:15 - 19:30
Gutt 11ér
  Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 18:15 - 19:30
2009/2008
  Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 16:30 - 17:30
Manglerud Stars
  Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 16:30 - 17:45
SmåGutt
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 20:45 - 22:00
Manglerud Stars (7er)
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 10:00 - 11:30
Lilleaker 6A kl.
Jørgen Aas   Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 09:00 - 10:30
Lilleaker 2a 2b (7er bane)
Liselotte Nymoen, tlf 481 05 154   Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 20:30 - 21:45
Junior
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 18:30 - 20:00
A-laget
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 18:30 - 20:00
Divas , 7ér
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 16:30 - 17:30
MiniDivas
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 16:30 - 17:30
SmåGutt
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 09:40 - 10:30
Øraker skole (7er)
Vegard , tlf 970 63 449   Les mer  
Sun 6 Dec 2020
kl 16:00 - 17:30
Gutt 11ér
  Les mer  
Sun 6 Dec 2020
kl 14:00 - 15:30
Grüner hockey U15 (1)
  Les mer  
Sun 6 Dec 2020
kl 14:00 - 15:30
Manglerud Stars (2)
  Les mer  
Sun 6 Dec 2020
kl 12:00 - 13:15
2010
  Les mer  
Sun 6 Dec 2020
kl 12:00 - 13:30
2012
  Les mer  
Sun 6 Dec 2020
kl 10:30 - 12:00
Smågutt
  Les mer  
Sun 6 Dec 2020
kl 10:30 - 12:00
MiniDivas 7ér
  Les mer  
Sat 5 Dec 2020
kl 15:00 - 16:30
Manglerud Stars (2)
  Les mer  
Sat 5 Dec 2020
kl 15:00 - 16:15
Junior
  Les mer  
Sat 5 Dec 2020
kl 13:15 - 14:15
Vålerenga hockey Ungdom (alle baner)
  Les mer  
Sat 5 Dec 2020
kl 11:30 - 13:00
G 2013 Fotball (7ér)
leder Halvor Chr Francke, tlf 97504589   Les mer  
Sat 5 Dec 2020
kl 10:00 - 11:30
2008 / 2009
  Les mer  
Sat 5 Dec 2020
kl 10:00 - 11:30
Divas (2/3 dels 11ér)
  Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
2010 (7ér)
  Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 15:00 - 16:15
Fredagsbandy
  Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 08:50 - 10:00
Lilleaker 6b
Kontakt , Hanne tlf 909 81 903   Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 20:00 - 21:30
Junior
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 18:15 - 19:30
2008/ 2009
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 18:15 - 19:30
Gutt 11ér
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 16:30 - 17:30
Manglerud Stars (1)
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 16:30 - 17:45
SmåGutt
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 13:30 - 14:45
Øraker Mottaksklasse
Julien Maes , julian.maes@osloskolen.no   Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 10:30 - 12:00
Lilleaker kl 1
Henriette , tlf 905 26 242   Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 20:30 - 22:00
Manglerud Stars (2)
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 18:30 - 20:00
A-laget
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 20:45 - 21:45
Grüner hockey U15 (1)
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 20:00 - 21:30
Gutt
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 19:15 - 20:30
2008 (7ér)
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
Bandyskole 2013 -
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 18:00 - 19:15
2010-2011-2012
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 16:45 - 18:00
2009 (7ér)
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 16:30 - 17:45
SmåGutt
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 08:50 - 10:00
Lilleaker 7a
Kontakt , Hanne tlf 909 81 903   Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 20:30 - 22:00
Grüner hockey U15 (1)
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 20:30 - 21:45
Junior
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 18:30 - 20:00
A-laget
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 18:30 - 19:55
Divas , 7ér
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 16:30 - 17:30
SmåGutt
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 16:30 - 17:30
MiniDivas
  Les mer  
Sun 29 Nov 2020
kl 16:00 - 17:30
Man Stars u16 (7’er)
Ove, Manglerud starsTa med målbur   Les mer  
Sun 29 Nov 2020
kl 16:00 - 17:30
Gutt
  Les mer  
Sun 29 Nov 2020
kl 14:00 - 15:00
Grüner hockey U15 (halv bane)
Nederst T-bane og skifter på tribunen   Les mer  
Sun 29 Nov 2020
kl 12:00 - 13:30
2012
  Les mer  
Sun 29 Nov 2020
kl 12:00 - 13:30
2010
  Les mer  
Sun 29 Nov 2020
kl 10:30 - 12:00
Smågutt
  Les mer  
Sun 29 Nov 2020
kl 10:30 - 12:00
MiniDivas 7ér
  Les mer  
Sat 28 Nov 2020
kl 16:15 - 18:00
Junior
  Les mer  
Sat 28 Nov 2020
kl 15:15 - 16:15
Vålerenga hockey Ungdom (7ér)
  Les mer  
Sat 28 Nov 2020
kl 14:00 - 15:00
Grüner hockey U15 (7ér)
  Les mer  
Sat 28 Nov 2020
kl 14:00 - 15:15
Vålerenga hockey Ungdom (11ér)
  Les mer  
Sat 28 Nov 2020
kl 11:30 - 13:00
G 2013 Fotball (7ér)
leder Halvor Chr Francke, tlf 97504589   Les mer  
Sat 28 Nov 2020
kl 10:00 - 11:30
2008 / 2009
  Les mer  
Sat 28 Nov 2020
kl 10:00 - 11:30
Divas (2/3 dels 11ér)
  Les mer  
Fri 27 Nov 2020
kl 21:00 - 22:00
Grüner hockey U15 (7ér)
  Les mer  
Fri 27 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
2010 (7ér)
  Les mer  
Fri 27 Nov 2020
kl 15:00 - 16:15
Fredagsbandy
  Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 20:45 - 22:00
Grüner hockey U15 (7ér)
Casper Knapp,   Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 20:30 - 22:00
Junior
  Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 18:30 - 19:45
Gutt 7ér
  Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 18:15 - 19:30
2008/ 2009
  Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 16:30 - 17:45
SmåGutt
  Les mer  
Tue 24 Nov 2020
kl 20:00 - 21:30
Gutt
  Les mer  
Tue 24 Nov 2020
kl 19:15 - 20:30
2008 (7ér)
  Les mer  
Tue 24 Nov 2020
kl 18:00 - 19:15
2010-2011-2012
  Les mer  
Tue 24 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
Bandyskole 2013 -
  Les mer  
Tue 24 Nov 2020
kl 16:45 - 18:00
2009 (7ér)
  Les mer  
Tue 24 Nov 2020
kl 16:30 - 17:45
Smågutt (halv 11ér)
  Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 20:30 - 21:45
Junior
  Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 18:30 - 20:00
A-laget
  Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 18:30 - 19:55
Divas , 7ér
  Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 16:30 - 17:30
MiniDivas
  Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 16:30 - 17:30
SmåGutt
  Les mer  
Sun 22 Nov 2020
kl 19:00 - 20:30
Gutt
  Les mer  
Sun 22 Nov 2020
kl 17:00 - 18:30
Divas
  Les mer  
Sun 22 Nov 2020
kl 14:00 - 16:00
Røa junior/gutt
  Les mer  
Sun 22 Nov 2020
kl 12:00 - 13:30
2010
Skifte ute   Les mer  
Sun 22 Nov 2020
kl 12:00 - 13:30
Røa Smågutt (11ér)
  Les mer  
Sun 22 Nov 2020
kl 10:30 - 12:00
Smågutt
  Les mer  
Sun 22 Nov 2020
kl 10:30 - 12:00
MiniDivas 7ér
  Les mer  
Sat 21 Nov 2020
kl 15:00 - 16:00
Junior
  Les mer  
Sat 21 Nov 2020
kl 13:30 - 15:00
SmåGutt (7ér bane)
  Les mer  
Sat 21 Nov 2020
kl 12:00 - 13:30
Røa 2011-12-13
  Les mer  
Sat 21 Nov 2020
kl 10:00 - 11:30
Divas (halv 11ér)
  Les mer  
Sat 21 Nov 2020
kl 10:00 - 11:30
2009/2008
  Les mer  
Fri 20 Nov 2020
kl 19:00 - 20:00
Gutt
  Les mer  
Fri 20 Nov 2020
kl 17:00 - 18:15
2010
  Les mer  
Fri 20 Nov 2020
kl 17:00 - 18:15
A-laget
  Les mer  
Fri 20 Nov 2020
kl 15:00 - 16:15
Fredagsbandy
  Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 21:30 - 22:45
A-laget
  Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 20:00 - 21:15
Junior
William trener   Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 18:15 - 19:30
2008 / 2009 - (halv 11ér)
  Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 18:15 - 19:30
SG
  Les mer  
Powered by: Bloc