Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tor. 11. aug
21:15 - 22:30
A-lag is, SHI
Treninger  
Påmeldingsfrist: 11.08.2022 21:15
Man. 15. aug
19:00 - 20:30
A-lag - fys ute

Man. 22. aug
19:00 - 20:30
A-lag - fys ute

Man. 29. aug
19:00 - 20:30
A-lag - fys ute

Man. 5. sep
19:00 - 20:30
A-lag - fys ute

Man. 12. sep
19:00 - 20:30
A-lag - fys test - Sognsvann
Sognsvann
Man. 19. sep
19:00 - 20:30
A-lag - fys ute

Man. 26. sep
19:00 - 20:30
A-lag - fys ute

Man. 3. okt
19:00 - 20:30
A-lag - fys ute

Man. 10. okt
19:00 - 20:30
A-lag - fys ute

Man. 17. okt
19:00 - 20:30
A-lag - fys ute

Tir. 15. nov
15:00 - 17:00
Prepp
Isprep  
Påmeldingsfrist: 15.11.2022 15:00
Tir. 15. nov
18:00 - 19:00
7´er: Bandyskole
Treninger  
Påmeldingsfrist: 15.11.2022 18:00
Tir. 15. nov
18:00 - 19:00
11´er: 2010/11/12
Treninger  
Påmeldingsfrist: 15.11.2022 18:00
Tir. 22. nov
15:00 - 17:00
Prepp
Isprep  
Påmeldingsfrist: 22.11.2022 17:30
Tir. 22. nov
18:00 - 19:00
7´er: Bandyskole
Treninger  
Påmeldingsfrist: 22.11.2022 18:00
Tir. 22. nov
18:00 - 19:00
11´er: 2010/11/12
Treninger  
Påmeldingsfrist: 22.11.2022 18:00
Tir. 29. nov
15:00 - 17:00
Prepp
Isprep  
Påmeldingsfrist: 29.11.2022 17:30
Tir. 29. nov
18:00 - 19:00
7´er: Bandyskole
Treninger  
Påmeldingsfrist: 29.11.2022 18:00
Tir. 29. nov
18:00 - 19:00
11´er: 2010/11/12
Treninger  
Påmeldingsfrist: 29.11.2022 18:00
Tir. 6. des
15:00 - 17:00
Prepp
Isprep  
Påmeldingsfrist: 06.12.2022 17:30
Tir. 6. des
18:00 - 19:00
7´er: Bandyskole
Treninger  
Påmeldingsfrist: 06.12.2022 18:00
Tir. 6. des
18:00 - 19:00
11´er: 2010/11/12
Treninger  
Påmeldingsfrist: 06.12.2022 18:00
Tir. 13. des
15:00 - 17:00
Prepp
Isprep  
Påmeldingsfrist: 13.12.2022 17:30
Tir. 13. des
18:00 - 19:00
7´er: Bandyskole
Treninger  
Påmeldingsfrist: 13.12.2022 18:00
Tir. 13. des
18:00 - 19:00
11´er: 2010/11/12
Treninger  
Påmeldingsfrist: 13.12.2022 18:00
Tir. 20. des
15:00 - 17:00
Prepp
Isprep  
Påmeldingsfrist: 20.12.2022 17:30
Tir. 20. des
18:00 - 19:00
7´er: Bandyskole
Treninger  
Påmeldingsfrist: 20.12.2022 18:00
Tir. 20. des
18:00 - 19:00
11´er: 2010/11/12
Treninger  
Påmeldingsfrist: 20.12.2022 18:00
Tir. 27. des
15:00 - 17:00
Prepp
Isprep  
Påmeldingsfrist: 27.12.2022 17:30
Tir. 27. des
18:00 - 19:00
7´er: Bandyskole
Treninger  
Påmeldingsfrist: 27.12.2022 18:00
Tir. 27. des
18:00 - 19:00
11´er: 2010/11/12
Treninger  
Påmeldingsfrist: 27.12.2022 18:00
Tir. 3. jan 2023
15:00 - 17:00
Prepp
Isprep  
Påmeldingsfrist: 03.01.2023 17:30
Tir. 3. jan 2023
18:00 - 19:00
7´er: Bandyskole
Treninger  
Påmeldingsfrist: 03.01.2023 18:00
Tir. 3. jan 2023
18:00 - 19:00
11´er: 2010/11/12
Treninger  
Påmeldingsfrist: 03.01.2023 18:00
Tir. 10. jan 2023
15:00 - 17:00
Prepp
Isprep  
Påmeldingsfrist: 10.01.2023 17:30
Tir. 10. jan 2023
18:00 - 19:00
7´er: Bandyskole
Treninger  
Påmeldingsfrist: 10.01.2023 18:00
Tir. 10. jan 2023
18:00 - 19:00
11´er: 2010/11/12
Treninger  
Påmeldingsfrist: 10.01.2023 18:00
Tir. 17. jan 2023
15:00 - 17:00
Prepp
Isprep  
Påmeldingsfrist: 17.01.2023 17:30
Tir. 17. jan 2023
18:00 - 19:00
7´er: Bandyskole
Treninger  
Påmeldingsfrist: 17.01.2023 18:00
Tir. 17. jan 2023
18:00 - 19:00
11´er: 2010/11/12
Treninger  
Påmeldingsfrist: 17.01.2023 18:00
Tir. 24. jan 2023
15:00 - 17:00
Prepp
Isprep  
Påmeldingsfrist: 24.01.2023 17:30
Tir. 24. jan 2023
18:00 - 19:00
7´er: Bandyskole
Treninger  
Påmeldingsfrist: 24.01.2023 18:00
Tir. 31. jan 2023
15:00 - 17:00
Prepp
Isprep  
Påmeldingsfrist: 31.01.2023 17:30
Tir. 31. jan 2023
18:00 - 19:00
7´er: Bandyskole
Treninger  
Påmeldingsfrist: 31.01.2023 18:00
Tir. 7. feb 2023
15:00 - 17:00
Prepp
Isprep  
Påmeldingsfrist: 07.02.2023 17:30
Tir. 7. feb 2023
18:00 - 19:00
7´er: Bandyskole
Treninger  
Påmeldingsfrist: 07.02.2023 18:00
Tir. 14. feb 2023
15:00 - 17:00
Prepp
Isprep  
Påmeldingsfrist: 14.02.2023 17:30
Tir. 14. feb 2023
18:00 - 19:00
7´er: Bandyskole
Treninger  
Påmeldingsfrist: 14.02.2023 18:00
Tir. 21. feb 2023
15:00 - 17:00
Prepp
Isprep  
Påmeldingsfrist: 21.02.2023 17:30
Tir. 21. feb 2023
18:00 - 19:00
7´er: Bandyskole
Treninger  
Påmeldingsfrist: 21.02.2023 18:00
Tir. 28. feb 2023
15:00 - 17:00
Prepp
Isprep  
Påmeldingsfrist: 28.02.2023 17:30
Tir. 28. feb 2023
18:00 - 19:00
7´er: Bandyskole
Treninger  
Påmeldingsfrist: 28.02.2023 18:00
Tir. 7. mar 2023
15:00 - 17:00
Prepp
Isprep  
Påmeldingsfrist: 07.03.2023 17:30
Tir. 7. mar 2023
18:00 - 19:00
7´er: Bandyskole
Treninger  
Påmeldingsfrist: 07.03.2023 18:00
Tir. 14. mar 2023
15:00 - 17:00
Prepp
Isprep  
Påmeldingsfrist: 14.03.2023 17:30
Tir. 14. mar 2023
18:00 - 19:00
7´er: Bandyskole
Treninger  
Påmeldingsfrist: 14.03.2023 18:00
Tir. 21. mar 2023
15:00 - 17:00
Prepp
Isprep  
Påmeldingsfrist: 21.03.2023 17:30
Tir. 21. mar 2023
18:00 - 19:00
7´er: Bandyskole
Treninger  
Påmeldingsfrist: 21.03.2023 18:00
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Man. 8. aug
19:15 - 21:00
kl 19:15 - 21:00
A-lag is, SHI
Treninger  
  Les mer  
Man. 7. mar
13:30 - 14:30
kl 13:30 - 14:30
Øraker
Vegard   Les mer  
Man. 7. mar
09:30 - 12:30
kl 09:30 - 12:30
Smestad skole, 3 trinn
Kamilla Fjeldheim (75) Kontaktlærer 3A, Smestad…   Les mer  
Man. 7. mar
08:30 - 09:45
kl 08:30 - 09:45
Bjørnsletta skole
Hans Magnus Støyva Lærer på Bjørnsletta skole,…   Les mer  
Søn. 6. mar
21:40 - 22:15
kl 21:40 - 22:15
Isprep
  Les mer  
Søn. 6. mar
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
7er: Ullern young boys
  Les mer  
Søn. 6. mar
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
11er: Ullern/Røa old boys
  Les mer  
Søn. 6. mar
19:30 - 20:00
kl 19:30 - 20:00
isprep
  Les mer  
Søn. 6. mar
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
11er: divas og Høvik
  Les mer  
Søn. 6. mar
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
7er: Ullern old boys 2
bostgr@hotmail.com bøjrn   Les mer  
Søn. 6. mar
16:00 - 18:00
kl 16:00 - 18:00
isprep
  Les mer  
Søn. 6. mar
12:00 - 16:00
kl 12:00 - 16:00
Publikum
  Les mer  
Søn. 6. mar
11:00 - 12:00
kl 11:00 - 12:00
Isprep
  Les mer  
Lør. 5. mar
19:30 - 21:00
kl 19:30 - 21:00
Lyset slukker - bane stengt
  Les mer  
Lør. 5. mar
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
Isprep
  Les mer  
Lør. 5. mar
16:30 - 17:50
kl 16:30 - 17:50
A-laget
  Les mer  
Lør. 5. mar
16:00 - 16:30
kl 16:00 - 16:30
isprep
  Les mer  
Lør. 5. mar
12:00 - 16:00
kl 12:00 - 16:00
Publikum
  Les mer  
Lør. 5. mar
10:00 - 11:15
kl 10:00 - 11:15
7er: minidivas
  Les mer  
Lør. 5. mar
09:00 - 10:00
kl 09:00 - 10:00
Isprep
  Les mer  
Fre. 4. mar
21:00 - 21:45
kl 21:00 - 21:45
Isprep
  Les mer  
Fre. 4. mar
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Kraviks Oldtimerz (7ér)
  Les mer  
Fre. 4. mar
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
11er: G og Jr
  Les mer  
Fre. 4. mar
18:20 - 18:55
kl 18:20 - 18:55
isprep
  Les mer  
Fre. 4. mar
17:00 - 18:15
kl 17:00 - 18:15
7er: 2010
  Les mer  
Fre. 4. mar
17:00 - 18:15
kl 17:00 - 18:15
11er: Minidivas og Stabæk minijenter
  Les mer  
Fre. 4. mar
15:00 - 17:00
kl 15:00 - 17:00
isprep
  Les mer  
Fre. 4. mar
12:00 - 13:00
kl 12:00 - 13:00
Lilleaker
50 92402742   Les mer  
Fre. 4. mar
10:00 - 15:00
kl 10:00 - 15:00
Publikum
  Les mer  
Fre. 4. mar
09:00 - 13:00
kl 09:00 - 13:00
Bestum, 3 trinn
Heidi Kvarekvål, 80   Les mer  
Fre. 4. mar
09:00 - 12:30
kl 09:00 - 12:30
Smestad skole, 5 trinn
5. trinn fra Smestad å benytte banen i tidsrommet…   Les mer  
Tor. 3. mar
22:00 - 22:30
kl 22:00 - 22:30
Isprep
  Les mer  
Tor. 3. mar
20:40 - 21:00
kl 20:40 - 21:00
isprep
  Les mer  
Tor. 3. mar
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
11er: G, Ullern - Røa
  Les mer  
Tor. 3. mar
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
7er: Jr + OB
  Les mer  
Tor. 3. mar
19:30 - 20:00
kl 19:30 - 20:00
isprep
  Les mer  
Tor. 3. mar
18:00 - 19:15
kl 18:00 - 19:15
11er: SG
  Les mer  
Tor. 3. mar
18:00 - 19:15
kl 18:00 - 19:15
7er: 2009
  Les mer  
Tor. 3. mar
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
7er: LG09, Ullern - Røa
  Les mer  
Tor. 3. mar
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
11er: 2011, del av banen
  Les mer  
Tor. 3. mar
15:00 - 17:00
kl 15:00 - 17:00
isprep
  Les mer  
Tor. 3. mar
10:00 - 15:00
kl 10:00 - 15:00
Publikum
  Les mer  
Tor. 3. mar
10:00 - 14:00
kl 10:00 - 14:00
Øraker skole
Tommy Fjeldbu v/Øraker skole   Les mer  
Ons. 2. mar
22:00 - 22:45
kl 22:00 - 22:45
Isprep
  Les mer  
Ons. 2. mar
20:45 - 21:00
kl 20:45 - 21:00
Isprep (11ér)
  Les mer  
Ons. 2. mar
20:30 - 20:40
kl 20:30 - 20:40
Isprep (7ér)
  Les mer  
Ons. 2. mar
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
11er: G, Ullern - Stabæk
  Les mer  
Ons. 2. mar
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
7er: OB Stabæk
Old Boys Stabæk - Mjøndalen har kamp 2x30 min.   Les mer  
Ons. 2. mar
19:30 - 20:00
kl 19:30 - 20:00
isprep
  Les mer  
Ons. 2. mar
18:15 - 19:30
kl 18:15 - 19:30
11er: divas og Høvik
  Les mer  
Ons. 2. mar
18:15 - 19:30
kl 18:15 - 19:30
A-lag (7ér bane)
  Les mer  
Ons. 2. mar
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
7er: minijenter, Ullern - Ready
  Les mer  
Ons. 2. mar
17:00 - 18:15
kl 17:00 - 18:15
11er, del av: 2013
  Les mer  
Ons. 2. mar
17:00 - 18:15
kl 17:00 - 18:15
Røa (halv bane ned mot Tbane)
  Les mer  
Ons. 2. mar
15:00 - 17:00
kl 15:00 - 17:00
isprep
  Les mer  
Ons. 2. mar
12:30 - 13:30
kl 12:30 - 13:30
Øraker sk
Kine ca 30 41851203   Les mer  
Ons. 2. mar
10:00 - 15:00
kl 10:00 - 15:00
Publikum
  Les mer  
Tir. 1. mar
22:15 - 22:45
kl 22:15 - 22:45
Isprep
  Les mer  
Tir. 1. mar
21:00 - 22:15
kl 21:00 - 22:15
11er: Ullern/Røa old boys
  Les mer  
Tir. 1. mar
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
7er: Mamas
  Les mer  
Tir. 1. mar
19:30 - 21:00
kl 19:30 - 21:00
11er: G og Jr
  Les mer  
Tir. 1. mar
19:00 - 19:30
kl 19:00 - 19:30
isprep
  Les mer  
Tir. 1. mar
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
11er: 2011, 2012
  Les mer  
Tir. 1. mar
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
7er: Bandyskolen
  Les mer  
Tir. 1. mar
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
11er: Del av: G10, Ullern - Røa
  Les mer  
Tir. 1. mar
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
Røa (1/3 del m tbane)
  Les mer  
Tir. 1. mar
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
11er: minidivas
  Les mer  
Tir. 1. mar
15:00 - 17:00
kl 15:00 - 17:00
isprep
  Les mer  
Tir. 1. mar
12:30 - 14:05
kl 12:30 - 14:05
Bjørnsletta skole
Hans Magnus Støyva Lærer på Bjørnsletta skole,…   Les mer  
Tir. 1. mar
10:00 - 12:00
kl 10:00 - 12:00
Kvernkallen bhage
Lotta Møller , Kvernkallen barnehage mail via…   Les mer  
Tir. 1. mar
10:00 - 15:00
kl 10:00 - 15:00
Publikum
  Les mer  
Man. 28. feb
20:30 - 22:00
kl 20:30 - 22:00
Ledig (11er)
  Les mer  
Man. 28. feb
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
7er: G
  Les mer  
Man. 28. feb
20:00 - 20:25
kl 20:00 - 20:25
isprep
  Les mer  
Man. 28. feb
19:45 - 20:00
kl 19:45 - 20:00
isprep 7
  Les mer  
Man. 28. feb
18:45 - 20:00
kl 18:45 - 20:00
11er: SG
  Les mer  
Man. 28. feb
18:30 - 19:45
kl 18:30 - 19:45
7er: 2009
  Les mer  
Man. 28. feb
18:25 - 18:45
kl 18:25 - 18:45
isprep
  Les mer  
Man. 28. feb
17:00 - 18:25
kl 17:00 - 18:25
11er: Divas og Ready
  Les mer  
Man. 28. feb
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
7er: K12, Ullern - Ullevål
  Les mer  
Man. 28. feb
16:00 - 17:00
kl 16:00 - 17:00
isprep
  Les mer  
Man. 28. feb
14:00 - 15:15
kl 14:00 - 15:15
Bjørnsletta skole
Hans Magnus Støyva Lærer på Bjørnsletta skole,…   Les mer  
Man. 28. feb
13:30 - 14:30
kl 13:30 - 14:30
Øraker
Vegard   Les mer  
Man. 28. feb
10:00 - 15:00
kl 10:00 - 15:00
Publikum
  Les mer  
Man. 28. feb
08:30 - 09:45
kl 08:30 - 09:45
Bjørnsletta skole
Hans Magnus Støyva Lærer på Bjørnsletta skole ca…   Les mer  
Søn. 27. feb
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
7er: Ullern young boys
  Les mer  
Søn. 27. feb
19:30 - 20:45
kl 19:30 - 20:45
11er: OB, Ullern/Røa - Stbæk
  Les mer  
Søn. 27. feb
19:00 - 19:30
kl 19:00 - 19:30
isprep
  Les mer  
Søn. 27. feb
15:00 - 17:00
kl 15:00 - 17:00
Publikum
  Les mer  
Søn. 27. feb
13:00 - 14:45
kl 13:00 - 14:45
NTNUI vs Ullern (elite kvalik)
  Les mer  
Søn. 27. feb
12:26 - 12:56
kl 12:26 - 12:56
isprep - (11ér)
  Les mer  
Søn. 27. feb
12:00 - 12:25
kl 12:00 - 12:25
Isvarming
  Les mer  
Søn. 27. feb
11:00 - 12:00
kl 11:00 - 12:00
isprep - (11ér)
  Les mer  
Søn. 27. feb
10:00 - 13:00
kl 10:00 - 13:00
Publikum (7ér )
  Les mer  
Lør. 26. feb
16:00 - 17:45
kl 16:00 - 17:45
Ullern v NTNUI (kval Elite)
  Les mer  
Lør. 26. feb
15:26 - 15:56
kl 15:26 - 15:56
Isprep - (11ér)
  Les mer  
Lør. 26. feb
15:00 - 15:25
kl 15:00 - 15:25
Isvarming
  Les mer  
Lør. 26. feb
14:00 - 15:00
kl 14:00 - 15:00
Isprep (11ér)
  Les mer  
Lør. 26. feb
10:00 - 14:00
kl 10:00 - 14:00
Publikum
  Les mer  
Fre. 25. feb
11:00 - 16:00
kl 11:00 - 16:00
Publikum
  Les mer  
Fre. 25. feb
10:30 - 15:00
kl 10:30 - 15:00
Bestum m 30 barn
  Les mer  
Tor. 24. feb
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
A-lag
  Les mer  
Tor. 24. feb
17:45 - 18:25
kl 17:45 - 18:25
Isprep
  Les mer  
Tor. 24. feb
11:00 - 16:00
kl 11:00 - 16:00
Publikum
  Les mer  
Ons. 23. feb
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
A-lag
  Les mer  
Ons. 23. feb
17:45 - 18:20
kl 17:45 - 18:20
Isprep
  Les mer  
Ons. 23. feb
11:00 - 16:00
kl 11:00 - 16:00
Publikum
  Les mer  
Tir. 22. feb
11:00 - 16:00
kl 11:00 - 16:00
Publikum
  Les mer  
Man. 21. feb
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
A-lag
  Les mer  
Man. 21. feb
17:35 - 18:25
kl 17:35 - 18:25
  Les mer  
Man. 21. feb
13:00 - 16:00
kl 13:00 - 16:00
Publikum
  Les mer  
Man. 21. feb
10:00 - 12:00
kl 10:00 - 12:00
Vedlikehold banen - grunnet vær
  Les mer  
Søn. 20. feb
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
11er: Røa og Ullern old boys
  Les mer  
Søn. 20. feb
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
7er: Ullern young boys
  Les mer  
Søn. 20. feb
19:30 - 20:00
kl 19:30 - 20:00
isprep
  Les mer  
Søn. 20. feb
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
A-lag
  Les mer  
Søn. 20. feb
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
Isprep
  Les mer  
Søn. 20. feb
12:00 - 16:00
kl 12:00 - 16:00
Publikum
  Les mer  
Søn. 20. feb
08:30 - 12:00
kl 08:30 - 12:00
isprep
  Les mer  
Lør. 19. feb
13:30 - 17:00
kl 13:30 - 17:00
Publikum
  Les mer  
Lør. 19. feb
12:00 - 13:30
kl 12:00 - 13:30
7er: Publikum
  Les mer  
Lør. 19. feb
12:00 - 12:30
kl 12:00 - 12:30
11er: isprep
  Les mer  
Lør. 19. feb
11:30 - 13:00
kl 11:30 - 13:00
11er: SG, Ullern - Snarøya
  Les mer  
Lør. 19. feb
11:00 - 11:30
kl 11:00 - 11:30
7er: minidivas og Divas
  Les mer  
Lør. 19. feb
11:00 - 11:30
kl 11:00 - 11:30
11er: isprep
  Les mer  
Lør. 19. feb
10:00 - 11:00
kl 10:00 - 11:00
11er: minidivas og Divas
  Les mer  
Lør. 19. feb
08:30 - 09:30
kl 08:30 - 09:30
Isprep
  Les mer  
Fre. 18. feb
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
11er: A-lag
  Les mer  
Fre. 18. feb
17:00 - 18:15
kl 17:00 - 18:15
7er: 2010
  Les mer  
Fre. 18. feb
16:00 - 17:00
kl 16:00 - 17:00
isprep
  Les mer  
Fre. 18. feb
10:30 - 13:00
kl 10:30 - 13:00
Smestad skole, 120 elever
Pål Boye   Les mer  
Fre. 18. feb
09:00 - 14:00
kl 09:00 - 14:00
Lyse montessori
  Les mer  
Tor. 17. feb
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
A-laget
  Les mer  
Tor. 17. feb
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
7er: Old boys
  Les mer  
Tor. 17. feb
19:30 - 20:00
kl 19:30 - 20:00
Isprep
  Les mer  
Tor. 17. feb
18:00 - 19:15
kl 18:00 - 19:15
7er: 2009
  Les mer  
Tor. 17. feb
18:00 - 19:15
kl 18:00 - 19:15
11er; SG
  Les mer  
Tor. 17. feb
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
11er, 2011, del av
  Les mer  
Tor. 17. feb
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
7er: K13, Ullern - Frigg
  Les mer  
Tor. 17. feb
16:00 - 17:00
kl 16:00 - 17:00
isprep
  Les mer  
Tor. 17. feb
12:30 - 14:30
kl 12:30 - 14:30
Bjørnsletta skole
ca. 50 Mvh. Truls Johansen Bjørnsletta skole   Les mer  
Ons. 16. feb
20:55 - 22:00
kl 20:55 - 22:00
Buskerud - Akershus
  Les mer  
Ons. 16. feb
20:20 - 20:50
kl 20:20 - 20:50
Isprep (11ér)
  Les mer  
Ons. 16. feb
19:10 - 20:15
kl 19:10 - 20:15
Oslo - Buskerud
  Les mer  
Ons. 16. feb
18:35 - 19:05
kl 18:35 - 19:05
Isprep (11ér)
  Les mer  
Ons. 16. feb
17:30 - 18:35
kl 17:30 - 18:35
Akershus - Oslo
2 x 30 m (5 min pause)   Les mer  
Ons. 16. feb
17:00 - 18:15
kl 17:00 - 18:15
7er: 2013
  Les mer  
Ons. 16. feb
16:30 - 17:30
kl 16:30 - 17:30
Isprep (11ér)
  Les mer  
Ons. 16. feb
12:30 - 13:30
kl 12:30 - 13:30
Øraker sk
Kine ca 30 41851203   Les mer  
Ons. 16. feb
12:25 - 13:30
kl 12:25 - 13:30
Øraker skole
Vegard   Les mer  
Ons. 16. feb
10:30 - 13:00
kl 10:30 - 13:00
Bestum 7 trinn
ca. 85 Aksel Pettersson Kontaktlærer, Bestum…   Les mer  
Ons. 16. feb
09:00 - 10:30
kl 09:00 - 10:30
Lyse montessoriskole
ca 100 elever Kofi   Les mer  
Ons. 16. feb
08:30 - 10:50
kl 08:30 - 10:50
Bjørnsletta skole
ca. 50 Mvh. Truls Johansen Bjørnsletta skole   Les mer  
Tir. 15. feb
21:00 - 22:15
kl 21:00 - 22:15
11er: Røa og Ullern old boys
  Les mer  
Tir. 15. feb
20:15 - 21:45
kl 20:15 - 21:45
7er: Mamas
  Les mer  
Tir. 15. feb
19:30 - 21:00
kl 19:30 - 21:00
11er: G og Jr
  Les mer  
Tir. 15. feb
19:00 - 19:30
kl 19:00 - 19:30
isprep
  Les mer  
Tir. 15. feb
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
7er: Bandyskole
  Les mer  
Tir. 15. feb
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
11er: 2010, 2011, 2012
  Les mer  
Tir. 15. feb
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
7er: minijenter, Ullern - Snarøya
  Les mer  
Tir. 15. feb
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
All-Idrett
Ansv. Michael Søderstrøm , 472 90 193   Les mer  
Tir. 15. feb
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
minidivas
  Les mer  
Tir. 15. feb
16:00 - 17:00
kl 16:00 - 17:00
isprep
  Les mer  
Tir. 15. feb
12:30 - 13:30
kl 12:30 - 13:30
Øraker
Kine ca. 30 41851203   Les mer  
Tir. 15. feb
10:00 - 12:00
kl 10:00 - 12:00
Kvernkallen bhage
Treninger  
Lotta Møller , ped. Leder i Kvernkallen bhg.   Les mer  
Tir. 15. feb
09:00 - 14:00
kl 09:00 - 14:00
Bjørnsletta skole
Hans Magnus Støyva Lærer på Bjørnsletta skole,…   Les mer  
Tir. 15. feb
08:30 - 16:00
kl 08:30 - 16:00
Ullernbanen er stengt
  Les mer  
Tir. 15. feb
07:30 - 08:30
kl 07:30 - 08:30
isprep
  Les mer  
Man. 14. feb
20:30 - 22:30
kl 20:30 - 22:30
11er: G, Ullern - Stabæk
  Les mer  
Man. 14. feb
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
7er: SG
Treninger  
  Les mer  
Man. 14. feb
18:45 - 20:10
kl 18:45 - 20:10
11er A-lag
  Les mer  
Man. 14. feb
18:30 - 19:45
kl 18:30 - 19:45
7er: 2009
  Les mer  
Man. 14. feb
18:25 - 18:45
kl 18:25 - 18:45
isprep
  Les mer  
Man. 14. feb
17:00 - 22:30
kl 17:00 - 22:30
Banen er stengt pga vær og vedlikehold
  Les mer  
Man. 14. feb
17:00 - 18:25
kl 17:00 - 18:25
11er: Divas
  Les mer  
Man. 14. feb
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
7er: Knøtt10, Ullern - Røa
  Les mer  
Man. 14. feb
16:00 - 17:00
kl 16:00 - 17:00
isprep
  Les mer  
Man. 14. feb
14:30 - 16:00
kl 14:30 - 16:00
AKS Bjørnsetta (7ér bane)
  Les mer  
Man. 14. feb
13:30 - 14:40
kl 13:30 - 14:40
Øraker skole
Vegard   Les mer  
Man. 14. feb
12:00 - 16:00
kl 12:00 - 16:00
Banen stengt pga være og vedlikehold
  Les mer  
Man. 14. feb
09:00 - 10:30
kl 09:00 - 10:30
Montessoriskolen Lyse
100 elever   Les mer  
Man. 14. feb
07:30 - 08:30
kl 07:30 - 08:30
isprep
  Les mer  
Søn. 13. feb
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
7er: Ullern young boys
  Les mer  
Søn. 13. feb
19:30 - 20:30
kl 19:30 - 20:30
11er: Old boys. Ullern/Røa - Mjøndalen
  Les mer  
Søn. 13. feb
19:00 - 19:30
kl 19:00 - 19:30
isprep
Isprep  
  Les mer  
Søn. 13. feb
12:00 - 16:00
kl 12:00 - 16:00
Publikum
  Les mer  
Lør. 12. feb
08:00 - 20:30
kl 08:00 - 20:30
CC cup
  Les mer  
Fre. 11. feb
16:00 - 20:30
kl 16:00 - 20:30
CC-cup
  Les mer  
Fre. 11. feb
15:00 - 16:00
kl 15:00 - 16:00
isprep
  Les mer  
Fre. 11. feb
11:30 - 14:00
kl 11:30 - 14:00
Bjørnsletta, 5B
Mariann, 95949661   Les mer  
Fre. 11. feb
10:00 - 13:00
kl 10:00 - 13:00
Lilleaker skole
Henriette Asplin , lærer Lilleaker skole ca 50   Les mer  
Fre. 11. feb
09:00 - 13:00
kl 09:00 - 13:00
Bestum
ca. 70   Les mer  
Fre. 11. feb
08:30 - 10:00
kl 08:30 - 10:00
Lyse Montessori
Andreas, ca. 30   Les mer  
Fre. 11. feb
07:30 - 08:30
kl 07:30 - 08:30
isprep
  Les mer  
Tor. 10. feb
20:45 - 21:15
kl 20:45 - 21:15
isprep
  Les mer  
Tor. 10. feb
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
11er: jr, Ullern - Røa
  Les mer  
Tor. 10. feb
19:30 - 20:00
kl 19:30 - 20:00
isprep
  Les mer  
Tor. 10. feb
17:45 - 19:00
kl 17:45 - 19:00
7er: 2009
  Les mer  
Tor. 10. feb
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
11er, 2011, del av
  Les mer  
Tor. 10. feb
16:00 - 17:00
kl 16:00 - 17:00
isprep
  Les mer