Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 15 Jun
kl 16:00 - 16:50
Smågutt
Tue 15 Jun
kl 16:50 - 17:30
2009 / 2010
Tue 15 Jun
kl 17:30 - 18:30
2011 / 2012 / 2013
Wed 16 Jun
kl 16:00 - 16:50
MiniDivas
Wed 16 Jun
kl 16:50 - 17:30
Divas
Wed 16 Jun
kl 17:35 - 18:30
Gutt+Junior
Tue 22 Jun
kl 16:00 - 16:50
Smågutt
Tue 22 Jun
kl 16:50 - 17:30
2009 / 2010
Tue 22 Jun
kl 17:30 - 18:30
2011 / 2012 / 2013
Wed 23 Jun
kl 16:00 - 16:50
MiniDivas
Wed 23 Jun
kl 16:50 - 17:30
Divas
Wed 23 Jun
kl 17:35 - 18:30
Gutt+Junior
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 11 Jan
kl 20:30 - 21:45
Junior
  Les mer  
Mon 11 Jan
kl 20:30 - 22:00
Manglerud Stars
Lasse   Les mer  
Mon 11 Jan
kl 20:00 - 20:30
Isprep
  Les mer  
Mon 11 Jan
kl 19:45 - 20:00
Isprep (7ér)
  Les mer  
Mon 11 Jan
kl 18:30 - 20:00
A-laget
  Les mer  
Mon 11 Jan
kl 18:30 - 19:45
Divas
  Les mer  
Mon 11 Jan
kl 17:40 - 18:25
Isprep 11ér
  Les mer  
Mon 11 Jan
kl 16:30 - 17:30
SmåGutt
  Les mer  
Mon 11 Jan
kl 16:30 - 17:30
MiniDivas
  Les mer  
Mon 11 Jan
kl 14:30 - 16:25
Isprep
  Les mer  
Mon 11 Jan
kl 13:30 - 14:30
Montesorri Lyse
Kofi, tlf. 988 04 5591 gr. Skifter på tribunen,…   Les mer  
Mon 11 Jan
kl 12:30 - 13:30
Isprep
  Les mer  
Mon 11 Jan
kl 11:30 - 12:30
Øraker Mottaksklasse
Julian Maes , julian.maes@osloskolen.no   Les mer  
Mon 11 Jan
kl 09:35 - 10:25
Øraker Skole
Vegard Sandven, tlf. 970 63 449   Les mer  
Sun 10 Jan
kl 18:00 - 19:45
Ullern A - Ullevål
  Les mer  
Sun 10 Jan
kl 15:30 - 17:55
Isprep - inkl is warm up
  Les mer  
Sun 10 Jan
kl 14:00 - 15:30
Divas
  Les mer  
Sun 10 Jan
kl 14:00 - 15:30
Manglerud Stars (7er)
  Les mer  
Sun 10 Jan
kl 13:20 - 14:00
Isprep
  Les mer  
Sun 10 Jan
kl 12:00 - 13:15
2010
  Les mer  
Sun 10 Jan
kl 12:00 - 13:15
2012
  Les mer  
Sun 10 Jan
kl 10:30 - 12:00
SmåGutt
  Les mer  
Sun 10 Jan
kl 10:30 - 12:00
MiniDivas 7ér
  Les mer  
Sun 10 Jan
kl 08:00 - 10:15
Isprep
Matti kjør   Les mer  
Sat 9 Jan
kl 18:45 - 22:15
Banen stengt (lyset slukker)
  Les mer  
Sat 9 Jan
kl 17:00 - 18:30
Divas
  Les mer  
Sat 9 Jan
kl 16:30 - 17:00
isprep
  Les mer  
Sat 9 Jan
kl 15:00 - 16:15
MS u15
  Les mer  
Sat 9 Jan
kl 15:00 - 16:15
Junior
  Les mer  
Sat 9 Jan
kl 14:00 - 15:00
isprep
  Les mer  
Sat 9 Jan
kl 12:00 - 13:30
Manglerud Stars (7er)
  Les mer  
Sat 9 Jan
kl 12:00 - 13:30
VIF U15 (7er)
Bodil Lunde , tlf. 902 02 301   Les mer  
Sat 9 Jan
kl 12:00 - 13:30
Ledig 7ér
  Les mer  
Sat 9 Jan
kl 08:00 - 12:00
Isprep , rep lys (kranbiler) prisen, isprep - - BANEN STENGT
  Les mer  
Fri 8 Jan
kl 19:00 - 20:15
Gutt
  Les mer  
Fri 8 Jan
kl 19:00 - 20:30
MS u15
  Les mer  
Fri 8 Jan
kl 18:30 - 19:00
Isprep
  Les mer  
Fri 8 Jan
kl 17:00 - 18:15
A-laget
  Les mer  
Fri 8 Jan
kl 17:00 - 18:15
2010 (7ér)
  Les mer  
Fri 8 Jan
kl 16:20 - 16:55
Isprep
  Les mer  
Fri 8 Jan
kl 15:00 - 16:15
FredagsBandy
  Les mer  
Fri 8 Jan
kl 13:00 - 15:00
Isprep
  Les mer  
Fri 8 Jan
kl 12:00 - 13:00
Øraker Mottaksklasse
  Les mer  
Fri 8 Jan
kl 10:00 - 11:30
Lysejordet skole 1
KOntakt : tine.brodreskift@osloskolen.no   Les mer  
Fri 8 Jan
kl 09:30 - 10:30
Øraker skole
Vegard Sandven, tlf. 970 63 449   Les mer  
Fri 8 Jan
kl 08:45 - 10:00
Lilleaker 6b
Hanne tlf. 909 81 903   Les mer  
Thu 7 Jan
kl 20:00 - 21:30
Junior
  Les mer  
Thu 7 Jan
kl 20:00 - 21:30
Divas (7ér)
  Les mer  
Thu 7 Jan
kl 19:30 - 20:00
Isprep
  Les mer  
Thu 7 Jan
kl 18:15 - 19:30
2008-2009
  Les mer  
Thu 7 Jan
kl 18:15 - 19:30
Gutt
  Les mer  
Thu 7 Jan
kl 17:50 - 18:15
Isprep
  Les mer  
Thu 7 Jan
kl 16:30 - 17:45
SmåGutt
  Les mer  
Thu 7 Jan
kl 10:00 - 16:15
Isprep - isbanen stengt
  Les mer  
Thu 7 Jan
kl 08:45 - 10:00
Lilleaker 7b
Hanne tlf. 909 81 903   Les mer  
Wed 6 Jan
kl 09:00 - 22:00
Høvling - Ice Cut - BANEN STENGT
  Les mer  
Wed 6 Jan
kl 08:00 - 08:30
Bortekamp: Solberg - Ullern A (19:00)
  Les mer  
Tue 5 Jan
kl 20:30 - 22:00
Manglerud Stars
Lasse ,   Les mer  
Tue 5 Jan
kl 20:10 - 21:40
Gutt
  Les mer  
Tue 5 Jan
kl 19:30 - 20:10
Isprep
  Les mer  
Tue 5 Jan
kl 18:00 - 19:00
Bandyskole 2013 -
  Les mer  
Tue 5 Jan
kl 18:00 - 19:15
2010-2011-2012
  Les mer  
Tue 5 Jan
kl 16:45 - 18:00
2009 (7ér)
  Les mer  
Tue 5 Jan
kl 16:30 - 17:45
SmåGutt
  Les mer  
Tue 5 Jan
kl 15:00 - 16:15
Isprep
  Les mer  
Tue 5 Jan
kl 14:30 - 16:30
Bjørnsletta AKS - is
Kontaktperson : Hannah With , bjørnsletta AKS…   Les mer  
Tue 5 Jan
kl 08:45 - 10:00
Lilleaker 7a
Hanne tlf. 909 81 903   Les mer  
Mon 4 Jan
kl 20:30 - 21:45
Junior
  Les mer  
Mon 4 Jan
kl 20:30 - 21:45
Manglerud Stars (7er)
Skifter på tribunen, går in dobbelporten.. Avtalt…   Les mer  
Mon 4 Jan
kl 20:00 - 20:30
Isprep
  Les mer  
Mon 4 Jan
kl 18:30 - 20:00
A-laget
  Les mer  
Mon 4 Jan
kl 18:30 - 19:55
Divas , 7ér
  Les mer  
Mon 4 Jan
kl 17:40 - 18:25
Isprep 11ér
  Les mer  
Mon 4 Jan
kl 16:30 - 17:30
MiniDivas
  Les mer  
Mon 4 Jan
kl 16:30 - 17:30
SmåGutt
  Les mer  
Mon 4 Jan
kl 15:00 - 16:15
Isprep
  Les mer  
Sun 3 Jan
kl 18:00 - 19:30
A-lag
  Les mer  
Sun 3 Jan
kl 17:00 - 18:00
isprep
  Les mer  
Sun 3 Jan
kl 12:00 - 17:00
Publikum
  Les mer  
Sun 3 Jan
kl 10:30 - 12:00
SmåGutt
  Les mer  
Sun 3 Jan
kl 10:30 - 12:00
MiniDivas 7ér
  Les mer  
Sun 3 Jan
kl 08:00 - 10:00
Isprep
  Les mer  
Sat 2 Jan
kl 20:00 - 22:30
Banen stengt (lyset slukker)
  Les mer  
Sat 2 Jan
kl 16:00 - 17:00
Junior
  Les mer  
Sat 2 Jan
kl 15:30 - 16:00
Isprep (11ér)
  Les mer  
Sat 2 Jan
kl 15:00 - 16:00
Manglerud Stars (7er)
  Les mer  
Sat 2 Jan
kl 14:00 - 15:00
Isprep
2 maskiner , da det tar tid å få ut Publikum   Les mer  
Sat 2 Jan
kl 11:00 - 13:00
Publikum
  Les mer  
Sat 2 Jan
kl 10:00 - 11:00
Divas (2/3 dels 11ér)
  Les mer  
Sat 2 Jan
kl 08:00 - 10:00
Isprep
  Les mer  
Fri 1 Jan
kl 11:00 - 14:00
Publikum
  Les mer  
Fri 1 Jan
kl 08:30 - 10:45
Isprep
  Les mer  
Thu 31 Dec 2020
kl 11:00 - 14:00
Publikum
  Les mer  
Thu 31 Dec 2020
kl 11:00 - 12:00
Manglerud Stars (7er)
  Les mer  
Thu 31 Dec 2020
kl 08:30 - 10:45
Isprep
  Les mer  
Wed 30 Dec 2020
kl 19:00 - 20:30
A-laget
  Les mer  
Wed 30 Dec 2020
kl 18:15 - 19:00
Isprep
  Les mer  
Wed 30 Dec 2020
kl 11:00 - 14:00
Publikum
  Les mer  
Wed 30 Dec 2020
kl 11:00 - 12:00
Manglerud Stars (7er)
  Les mer  
Wed 30 Dec 2020
kl 08:30 - 10:45
Isprep
  Les mer  
Tue 29 Dec 2020
kl 18:15 - 18:55
Isprep 11ér
  Les mer  
Tue 29 Dec 2020
kl 14:00 - 15:00
Isprep
  Les mer  
Tue 29 Dec 2020
kl 11:00 - 14:00
Publikum
  Les mer  
Tue 29 Dec 2020
kl 11:00 - 12:00
Aktivitetskolen - Lilleaker
  Les mer  
Tue 29 Dec 2020
kl 11:00 - 12:00
Manglerud Stars (7er)
  Les mer  
Tue 29 Dec 2020
kl 08:30 - 10:45
Isprep
  Les mer  
Mon 28 Dec 2020
kl 17:40 - 18:25
Isprep 11ér
  Les mer  
Mon 28 Dec 2020
kl 15:00 - 16:15
Isprep
  Les mer  
Mon 28 Dec 2020
kl 11:00 - 14:00
Publikum
  Les mer  
Mon 28 Dec 2020
kl 08:30 - 10:45
Isprep
  Les mer  
Sun 27 Dec 2020
kl 14:00 - 15:00
Manglerud Stars (7er)
  Les mer  
Sun 27 Dec 2020
kl 12:00 - 15:00
Publikum
  Les mer  
Sun 27 Dec 2020
kl 10:30 - 12:00
MiniDivas 7ér
  Les mer  
Sun 27 Dec 2020
kl 10:00 - 12:00
Isprep
  Les mer  
Sat 26 Dec 2020
kl 20:00 - 22:30
Banen stengt (lyset slukker)
  Les mer  
Sat 26 Dec 2020
kl 16:30 - 17:30
Isprep
  Les mer  
Sat 26 Dec 2020
kl 15:00 - 16:00
Manglerud Stars (7er)
  Les mer  
Sat 26 Dec 2020
kl 15:00 - 16:00
Junior
  Les mer  
Sat 26 Dec 2020
kl 14:20 - 14:55
isprep
  Les mer  
Sat 26 Dec 2020
kl 11:00 - 14:00
Publikum
  Les mer  
Sat 26 Dec 2020
kl 10:30 - 12:00
SmåGutt
  Les mer  
Sat 26 Dec 2020
kl 10:00 - 11:00
Divas (2/3 dels 11ér)
  Les mer  
Sat 26 Dec 2020
kl 10:00 - 11:00
MiniDivas
  Les mer  
Sat 26 Dec 2020
kl 08:00 - 10:00
Isprep
  Les mer  
Sat 26 Dec 2020
kl 08:00 - 08:30
Bortekamp: Stabæk - A-laget (kl 13.00 Plassen)
  Les mer  
Fri 25 Dec 2020
kl 19:20 - 19:55
Isprep
  Les mer  
Fri 25 Dec 2020
kl 18:00 - 19:15
A-laget
  Les mer  
Fri 25 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
Isprep
  Les mer  
Fri 25 Dec 2020
kl 15:00 - 16:30
SmåGutt
  Les mer  
Fri 25 Dec 2020
kl 11:00 - 14:00
Publikum
  Les mer  
Fri 25 Dec 2020
kl 09:00 - 10:45
Isprep
  Les mer  
Thu 24 Dec 2020
kl 16:30 - 17:45
Ledig 7 ér
  Les mer  
Thu 24 Dec 2020
kl 15:00 - 16:15
Isprep
  Les mer  
Thu 24 Dec 2020
kl 11:00 - 12:00
Junior
  Les mer  
Thu 24 Dec 2020
kl 10:30 - 12:00
MiniDivas (7ér)
  Les mer  
Thu 24 Dec 2020
kl 10:00 - 11:00
A-laget
  Les mer  
Thu 24 Dec 2020
kl 08:00 - 09:45
Isprep
  Les mer  
Wed 23 Dec 2020
kl 19:00 - 22:00
Ledig 7 er og 11 er bane
Ledig  
  Les mer  
Wed 23 Dec 2020
kl 17:00 - 18:15
Divas
  Les mer  
Wed 23 Dec 2020
kl 16:00 - 17:00
Isprep
  Les mer  
Wed 23 Dec 2020
kl 14:00 - 15:30
A-laget
  Les mer  
Wed 23 Dec 2020
kl 13:00 - 14:00
Isprep
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 21:00 - 22:15
Ledig 7 er bane
Ledig  
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 20:10 - 21:40
Gutt
Trener : Haakon Heyerdahl (avtalt 14.12)   Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 19:30 - 20:10
Isprep 11ér
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 19:15 - 20:30
2008 (7ér)
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 18:00 - 19:15
2010-2011-2012
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
Bandyskole 2013 -
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 16:30 - 17:45
SmåGutt (11ér)
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 15:00 - 16:15
Isprep
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 20:30 - 21:45
M/S v Lasse (7’er bane)
Treninger  
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 20:30 - 21:45
Junior
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 20:00 - 20:30
Isprep
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 18:30 - 20:00
Divas (7ér)
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 18:30 - 20:00
A-laget
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 17:40 - 18:25
Isprep 11ér
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 16:30 - 17:30
MiniDivas
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 16:30 - 17:30
SmåGutt
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 15:00 - 16:15
Isprep
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 16:30 - 18:00
Ledig
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 15:30 - 16:30
Isprep
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 14:00 - 15:30
Divas
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 14:00 - 15:30
Manglerud Stars (7er)
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 13:30 - 14:00
Isprep
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 12:00 - 13:15
2012
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 12:00 - 13:30
2010
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 10:30 - 12:00
SmåGutt
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 10:30 - 12:00
MiniDivas 7ér
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 08:00 - 10:00
Isprep
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 20:00 - 22:30
Banen stengt (lyset slukker)
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 15:00 - 16:00
Manglerud Stars (7er)
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 15:00 - 16:00
Junior
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 14:10 - 14:55
isprep
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 12:45 - 14:00
Vålerenga hockey Ungdom (11ér)
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 11:30 - 13:00
G 2013 Fotball (7ér)
leder Halvor Chr Francke, tlf 97504589   Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 10:00 - 11:30
2008 / 2009
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 10:00 - 11:30
Divas (2/3 dels 11ér)
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 08:00 - 10:00
Isprep
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 19:00 - 20:30
Manglerud Stars (7er)
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 19:00 - 20:30
Gutt
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 18:30 - 19:00
Isprep
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 17:00 - 18:15
2010 (7ér)
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 17:00 - 18:15
A-laget
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 16:20 - 16:55
Isprep
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 15:00 - 16:15
FredagsBandy
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 14:00 - 15:00
Isprep
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 13:00 - 14:00
Mottaks kl Øraker skole
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 09:00 - 12:00
Montesorri Lyse
Sofie, tlf. 986 09 478   Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 08:00 - 10:00
Isprep
? Hvem prepper   Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 20:00 - 21:30
Divas (7ér)
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 20:00 - 21:30
Junior
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 19:30 - 20:00
Isprep
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 18:15 - 19:30
Gutt
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 18:15 - 19:30
2009
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 15:00 - 18:00
banen åpen for organisert trening - men ikke mulig isprep, grunnet regnet
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 12:20 - 13:20
Lilleaker 7b
Hanne,   Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 21:00 - 22:00
Manglerud Stars (7er)
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 19:00 - 20:45
Ullern A - Ready
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
2008-2009
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 16:30 - 19:00
Isprep - inkl is warm up
  Les mer  
Powered by: Bloc