Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Thu 17 Sep
kl 18:30 - 19:30
A-laget , Jarmyra
 
Sat 19 Sep
kl 14:45 - 16:15
Is - Vinterbro -- Junior
 
Sun 20 Sep
kl 15:15 - 16:45
A-lag - is
 
Mon 21 Sep
kl 19:30 - 21:15
FYS - Gutt
  7ér banen
Tue 22 Sep
kl 16:00 - 16:50
Gutt
 
Tue 22 Sep
kl 16:55 - 17:35
2008/ 2009
 
Tue 22 Sep
kl 17:40 - 18:30
2010-2011-2012
 
Tue 22 Sep
kl 20:00 - 21:00
2007 - Is - Jar, Curling
 
Wed 23 Sep
kl 16:00 - 16:50
MiniDivas 1/3 bane
 
Wed 23 Sep
kl 16:15 - 17:30
SmåGutt 2/3
 
Wed 23 Sep
kl 16:50 - 17:35
Divas 1/3 bane
 
Wed 23 Sep
kl 17:35 - 18:30
Junior
 
Wed 23 Sep
kl 19:00 - 20:15
FYS - Gutt
  7´banen
Sat 26 Sep
kl 09:00 - 18:00
Innebandy Mini Runde
 
Sat 26 Sep
kl 14:45 - 16:15
Is - Vinterbro -- Gutt
 
Sun 27 Sep
kl 10:00 - 20:00
Innebandy Mini Runde
 
Sun 27 Sep
kl 14:00 - 15:00
Is - Ski - Junior
 
Sun 27 Sep
kl 15:15 - 16:45
A-lag - is
 
Mon 28 Sep
kl 19:30 - 21:15
FYS - Gutt
  7ér banen
Tue 29 Sep
kl 16:00 - 19:00
Opptatt av håndball elite
 
Tue 29 Sep
kl 19:00 - 22:30
Innebandy
 
Wed 30 Sep
kl 16:00 - 19:00
Opptatt av håndball elite
 
Wed 30 Sep
kl 19:00 - 22:30
Innebandy
 
Wed 30 Sep
kl 19:00 - 20:15
FYS - Gutt
  7´banen
Thu 1 Oct
kl 09:00 - 18:30
Innebandy
 
Fri 2 Oct
kl 09:00 - 17:00
Innebandy
 
Sat 3 Oct
kl 14:45 - 16:15
Is - Vinterbro -- Junior
 
Sun 4 Oct
kl 15:15 - 16:45
A-lag - is
 
Sun 4 Oct
kl 17:00 - 22:00
Innebandy
 
Mon 5 Oct
kl 19:30 - 21:15
FYS - Gutt
  7ér banen
Tue 6 Oct
kl 16:00 - 16:50
Gutt
 
Tue 6 Oct
kl 16:55 - 17:35
2008/ 2009
 
Tue 6 Oct
kl 17:40 - 18:30
2010-2011-2012
 
Wed 7 Oct
kl 14:30 - 16:00
Aks Bj.sk 1.trinn (HALL i-bandy, tur)
  Kine Iljen Ervik +47 90415188
Wed 7 Oct
kl 14:30 - 16:00
Aks Bj.sk 2.trinn (HALL i-bandy, basket, tur)
  Kine Iljen Ervik +47 90415188
Wed 7 Oct
kl 16:00 - 16:50
MiniDivas 1/3 bane
 
Wed 7 Oct
kl 16:15 - 17:30
SmåGutt 2/3
 
Wed 7 Oct
kl 16:50 - 17:35
Divas 1/3 bane
 
Wed 7 Oct
kl 17:35 - 18:30
Junior
 
Wed 7 Oct
kl 19:00 - 20:15
FYS - Gutt
  7´banen
Fri 9 Oct
kl 14:30 - 16:00
AKS Bj.sk 3.trinn (HALL i-bandy, basket, cheer)
  Kine Iljen Ervik +47 90415188
Sat 10 Oct
kl 14:45 - 16:15
Is - Vinterbro -- SmåGutt
 
Sun 11 Oct
kl 11:00 - 13:00
Gutt - Hamar is
 
Sun 11 Oct
kl 15:15 - 16:45
A-lag - is
 
Mon 12 Oct
kl 19:30 - 21:15
FYS - Gutt
  7ér banen
Tue 13 Oct
kl 16:00 - 16:50
Gutt
 
Tue 13 Oct
kl 16:55 - 17:35
2008/ 2009
 
Tue 13 Oct
kl 17:40 - 18:30
2010-2011-2012
 
Tue 13 Oct
kl 20:00 - 23:00
Junior-Rekrutt-Alag : is Hamar
 
Wed 14 Oct
kl 14:30 - 16:00
Aks Bj.sk 1.trinn (HALL i-bandy, tur)
  Kine Iljen Ervik +47 90415188
Wed 14 Oct
kl 14:30 - 16:00
Aks Bj.sk 2.trinn (HALL i-bandy, basket, tur)
  Kine Iljen Ervik +47 90415188
Wed 14 Oct
kl 16:00 - 16:50
MiniDivas 1/3 bane
 
Wed 14 Oct
kl 16:15 - 17:30
SmåGutt 2/3
 
Wed 14 Oct
kl 16:50 - 17:35
Divas 1/3 bane
 
Wed 14 Oct
kl 17:35 - 18:30
Junior
 
Wed 14 Oct
kl 19:00 - 20:15
FYS - Gutt
  7´banen
Fri 16 Oct
kl 14:30 - 16:00
AKS Bj.sk 3.trinn (HALL i-bandy, basket, cheer)
  Kine Iljen Ervik +47 90415188
Fri 16 Oct
kl 18:00 - 19:00
A-lag: Cup Hamar (tid ikke fastsatt)
 
Sat 17 Oct
kl 10:00 - 14:30
A-lag: Cup Hamar (tid ikke fastsatt)
 
Sat 17 Oct
kl 14:45 - 16:15
Is - Vinterbro -- Gutt
 
Sat 17 Oct
kl 16:30 - 23:00
A-lag: Cup Hamar (tid ikke fastsatt)
 
Sun 18 Oct
kl 10:00 - 15:00
A-lag: Cup Hamar (tid ikke fastsatt)
 
Sun 18 Oct
kl 15:15 - 16:45
A-lag - is
 
Sun 18 Oct
kl 17:00 - 20:00
A-lag: Cup Hamar (tid ikke fastsatt) finaler?
 
Mon 19 Oct
kl 10:00 - 10:30
Gutt - Kosa Cup (tbal)
 
Mon 19 Oct
kl 19:30 - 21:15
FYS - Gutt
  7ér banen
Tue 20 Oct
kl 10:00 - 10:30
Gutt - Kosa Cup (tbal)
 
Tue 20 Oct
kl 16:00 - 16:50
Gutt
 
Tue 20 Oct
kl 16:55 - 17:35
2008/ 2009
 
Tue 20 Oct
kl 17:40 - 18:30
2010-2011-2012
 
Tue 20 Oct
kl 19:00 - 21:00
Smågutt / + ? : is Hamar
 
Wed 21 Oct
kl 10:00 - 10:30
Gutt - Kosa Cup (tbal)
 
Wed 21 Oct
kl 14:30 - 16:00
Aks Bj.sk 1.trinn (HALL i-bandy, tur)
  Kine Iljen Ervik +47 90415188
Wed 21 Oct
kl 14:30 - 16:00
Aks Bj.sk 2.trinn (HALL i-bandy, basket, tur)
  Kine Iljen Ervik +47 90415188
Wed 21 Oct
kl 16:00 - 16:50
MiniDivas 1/3 bane
 
Wed 21 Oct
kl 16:15 - 17:30
SmåGutt 2/3
 
Wed 21 Oct
kl 16:50 - 17:35
Divas 1/3 bane
 
Wed 21 Oct
kl 17:35 - 18:30
Junior
 
Wed 21 Oct
kl 19:00 - 20:15
FYS - Gutt
  7´banen
Thu 22 Oct
kl 10:00 - 10:30
Gutt - Kosa Cup (tbal)
 
Fri 23 Oct
kl 10:00 - 10:30
Gutt - Kosa Cup (tbal)
 
Fri 23 Oct
kl 14:30 - 16:00
AKS Bj.sk 3.trinn (HALL i-bandy, basket, cheer)
  Kine Iljen Ervik +47 90415188
Sat 24 Oct
kl 10:00 - 10:30
Gutt - Kosa Cup (tbal)
 
Sat 24 Oct
kl 14:45 - 16:15
Is - Vinterbro -- ?? (t.b.a.l)
 
Sun 25 Oct
kl 10:00 - 10:30
SmåGutt - KOSA CUP (tbal)
 
Sun 25 Oct
kl 15:15 - 16:45
A-lag - is
 
Mon 26 Oct
kl 10:00 - 10:30
SmåGutt - KOSA CUP (tbal)
 
Mon 26 Oct
kl 19:30 - 21:15
FYS - Gutt
  7ér banen
Tue 27 Oct
kl 10:00 - 10:30
SmåGutt - KOSA CUP (tbal)
 
Tue 27 Oct
kl 16:00 - 16:50
Gutt
 
Tue 27 Oct
kl 16:55 - 17:35
2008/2009 (1/3 del)
 
Tue 27 Oct
kl 17:35 - 18:30
2012-11-10
 
Wed 28 Oct
kl 10:00 - 10:30
SmåGutt - KOSA CUP (tbal)
 
Wed 28 Oct
kl 14:30 - 16:00
Aks Bj.sk 1.trinn (HALL i-bandy, tur)
  Kine Iljen Ervik +47 90415188
Wed 28 Oct
kl 14:30 - 16:00
Aks Bj.sk 2.trinn (HALL i-bandy, basket, tur)
  Kine Iljen Ervik +47 90415188
Wed 28 Oct
kl 16:00 - 16:50
MiniDivas 1/3 bane
 
Wed 28 Oct
kl 16:15 - 17:30
SG 2/3
 
Wed 28 Oct
kl 16:50 - 17:35
Divas 1/3 bane
 
Wed 28 Oct
kl 17:35 - 18:30
Junior
 
Thu 29 Oct
kl 10:00 - 10:30
SmåGutt - KOSA CUP (tbal)
 
Thu 29 Oct
kl 11:00 - 11:30
Junior - KOSA CUP (tbal)
 
Fri 30 Oct
kl 11:00 - 11:30
Junior - KOSA CUP (tbal)
 
Fri 30 Oct
kl 14:30 - 16:00
AKS Bj.sk 3.trinn (HALL i-bandy, basket, cheer)
  Kine Iljen Ervik +47 90415188
Sat 31 Oct
kl 11:00 - 11:30
Junior - KOSA CUP (tbal)
 
Sun 1 Nov
kl 11:00 - 11:30
Junior - KOSA CUP (tbal)
 
Mon 2 Nov
kl 10:00 - 10:30
Junior - KOSA CUP (tbal)
 
Tue 3 Nov
kl 16:00 - 16:50
Gutt
 
Tue 3 Nov
kl 16:55 - 17:35
2008/2009 (1/3 del)
 
Tue 3 Nov
kl 17:35 - 18:30
2012-11-10
 
Wed 4 Nov
kl 14:30 - 16:00
Aks Bj.sk 2.trinn (HALL i-bandy, basket, tur)
  Kine Iljen Ervik +47 90415188
Wed 4 Nov
kl 14:30 - 16:00
Aks Bj.sk 1.trinn (HALL i-bandy, tur)
  Kine Iljen Ervik +47 90415188
Wed 4 Nov
kl 16:00 - 16:50
MiniDivas 1/3 bane
 
Wed 4 Nov
kl 16:15 - 17:30
SG 2/3
 
Wed 4 Nov
kl 16:50 - 17:35
Divas 1/3 bane
 
Wed 4 Nov
kl 17:35 - 18:30
Junior
 
Fri 6 Nov
kl 14:30 - 16:00
AKS Bj.sk 3.trinn (HALL i-bandy, basket, cheer)
  Kine Iljen Ervik +47 90415188
Mon 9 Nov
kl 15:00 - 16:30
Isprep
 
Mon 9 Nov
kl 16:30 - 17:30
Mini Divas 7ér
Treninger  
Mon 9 Nov
kl 16:30 - 17:30
Smågutt
 
Mon 9 Nov
kl 17:30 - 18:00
Isprep
 
Mon 9 Nov
kl 18:00 - 19:30
A-laget
 
Mon 9 Nov
kl 18:00 - 19:15
Divas , 7ér
 
Mon 9 Nov
kl 19:30 - 20:10
Isprep
 
Mon 9 Nov
kl 20:15 - 21:45
Junior vs Stabæk 2
 
Tue 10 Nov
kl 15:00 - 16:30
Isprep
 
Tue 10 Nov
kl 16:00 - 16:50
Gutt
 
Tue 10 Nov
kl 16:30 - 18:00
SmåGutt
 
Tue 10 Nov
kl 16:55 - 17:35
2008/2009 (1/3 del)
 
Tue 10 Nov
kl 17:35 - 18:30
2012-11-10
 
Tue 10 Nov
kl 18:00 - 19:15
2010-2011-2012
 
Tue 10 Nov
kl 19:20 - 19:55
Isprep
 
Tue 10 Nov
kl 20:05 - 21:35
Ledig 7 ér
 
Tue 10 Nov
kl 20:05 - 21:35
Rekrutt + Junior
 
Wed 11 Nov
kl 14:30 - 16:00
Aks Bj.sk 1.trinn (HALL i-bandy, tur)
  Kine Iljen Ervik +47 90415188
Wed 11 Nov
kl 14:30 - 16:00
Aks Bj.sk 2.trinn (HALL i-bandy, basket, tur)
  Kine Iljen Ervik +47 90415188
Wed 11 Nov
kl 15:30 - 16:30
Ledig
 
Wed 11 Nov
kl 16:00 - 16:50
MiniDivas 1/3 bane
 
Wed 11 Nov
kl 16:15 - 17:30
SG 2/3
 
Wed 11 Nov
kl 16:30 - 18:00
Isprep
 
Wed 11 Nov
kl 16:50 - 17:35
Divas 1/3 bane
 
Wed 11 Nov
kl 17:35 - 18:30
Junior
 
Wed 11 Nov
kl 18:00 - 18:25
Is-oppvarming A
 
Wed 11 Nov
kl 18:26 - 18:56
Isprep
 
Wed 11 Nov
kl 19:00 - 20:45
Serie åpning A Ullern vs Stabæk
 
Wed 11 Nov
kl 21:00 - 22:00
Oldboys
 
Wed 11 Nov
kl 21:00 - 22:00
Mamas, 7ér
 
Thu 12 Nov
kl 08:00 - 08:30
Bortekamp: Junior - ØHIL (kl...)
 
Thu 12 Nov
kl 15:00 - 16:00
Isprep
 
Thu 12 Nov
kl 16:00 - 17:15
ledig 7ér
 
Thu 12 Nov
kl 17:15 - 18:15
Mini Divas
 
Thu 12 Nov
kl 17:15 - 18:15
2008/ 2009 - sammen
 
Thu 12 Nov
kl 18:15 - 19:30
SmåGutt
 
Thu 12 Nov
kl 18:15 - 19:30
Gutt (halv bane)
 
Thu 12 Nov
kl 19:30 - 20:10
Isprep
 
Thu 12 Nov
kl 20:15 - 21:45
Ledig 7 ér
 
Thu 12 Nov
kl 20:15 - 21:45
Rekrutt
 
Fri 13 Nov
kl 14:00 - 15:00
Isprep
 
Fri 13 Nov
kl 14:30 - 16:00
AKS Bj.sk 3.trinn (HALL i-bandy, basket, cheer)
  Kine Iljen Ervik +47 90415188
Fri 13 Nov
kl 15:00 - 16:15
Fredagbandy
 
Fri 13 Nov
kl 16:15 - 17:00
Isprep
 
Fri 13 Nov
kl 17:00 - 18:15
Ledig 7ér
 
Fri 13 Nov
kl 17:00 - 18:15
A-laget
 
Fri 13 Nov
kl 18:15 - 18:45
Isprep
 
Fri 13 Nov
kl 18:45 - 20:15
Ledig 7 ér
 
Fri 13 Nov
kl 18:45 - 20:15
Gutt
 
Sat 14 Nov
kl 10:00 - 12:00
Divas (halv 11ér)
 
Sat 14 Nov
kl 10:00 - 11:30
2008 / 2009 (halv bane)
 
Sat 14 Nov
kl 12:00 - 17:00
Publikum
 
Sun 15 Nov
kl 10:30 - 12:00
Smågutt
 
Sun 15 Nov
kl 10:30 - 12:00
Mini Divas 7ér
 
Sun 15 Nov
kl 12:00 - 15:00
Publikum
 
Sun 15 Nov
kl 15:30 - 17:00
Isprep (11ér)
 
Sun 15 Nov
kl 17:00 - 17:25
Is-oppvarming A
 
Sun 15 Nov
kl 17:26 - 17:56
Isprep (11ér)
 
Sun 15 Nov
kl 18:00 - 19:45
Ullern A vs Drammen
 
Sun 15 Nov
kl 19:45 - 20:15
Isprep
 
Sun 15 Nov
kl 20:15 - 21:30
Rekrutt + Junior
 
Mon 16 Nov
kl 16:30 - 17:45
SmåGutt
 
Mon 16 Nov
kl 16:30 - 17:45
MiniDivas
 
Mon 16 Nov
kl 17:45 - 18:25
Isprep
 
Mon 16 Nov
kl 18:30 - 19:55
A-lag
 
Mon 16 Nov
kl 18:30 - 19:55
Divas , 7ér
 
Mon 16 Nov
kl 20:00 - 20:30
Isprep
 
Mon 16 Nov
kl 20:30 - 21:45
Junior
 
Mon 16 Nov
kl 20:30 - 21:45
Gutt (halv 11ér bane)
 
Tue 17 Nov
kl 16:00 - 16:50
Gutt
 
Tue 17 Nov
kl 16:55 - 17:35
2008/2009 (1/3 del)
 
Tue 17 Nov
kl 17:35 - 18:30
2012-11-10
 
Tue 17 Nov
kl 18:00 - 19:15
2012-2011-2010-2009-2008
 
Tue 17 Nov
kl 18:00 - 19:00
Bandyskole 2013 -
 
Tue 17 Nov
kl 19:30 - 20:00
Isprep
 
Tue 17 Nov
kl 20:10 - 21:40
Rekrutt + Junior
 
Wed 18 Nov
kl 14:30 - 16:00
Aks Bj.sk 1.trinn (HALL i-bandy, tur)
  Kine Iljen Ervik +47 90415188
Wed 18 Nov
kl 14:30 - 16:00
Aks Bj.sk 2.trinn (HALL i-bandy, basket, tur)
  Kine Iljen Ervik +47 90415188
Wed 18 Nov
kl 16:00 - 16:50
MiniDivas 1/3 bane
 
Wed 18 Nov
kl 16:15 - 17:30
SG 2/3
 
Wed 18 Nov
kl 16:30 - 18:55
Isprep - inkl is warm up (11ér)
 
Wed 18 Nov
kl 16:50 - 17:35
Divas 1/3 bane
 
Wed 18 Nov
kl 17:35 - 18:30
Junior
 
Wed 18 Nov
kl 19:00 - 20:45
Ullern A - Solberg
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 17 Sep
kl 18:30 - 19:30
A-laget , Jarmyra
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 19:00 - 20:15
FYS - Gutt
$item.username  
7´banen   Les mer  
Wed 16 Sep
kl 17:35 - 18:30
Junior
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 16:50 - 17:35
Divas 1/3 bane
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 16:15 - 17:30
SmåGutt 2/3
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 16:00 - 16:50
MiniDivas 1/3 bane
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 20:00 - 21:00
2007 - Is - Jar, Curling
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 19:45 - 20:45
A-laget , Ullernbanen
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 17:40 - 18:30
2010-2011-2012
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 16:55 - 17:35
2008/ 2009
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 16:00 - 18:25
Trene-trenere 1/3 bane
$item.username  
NBF leder   Les mer  
Tue 15 Sep
kl 16:00 - 16:50
Gutt
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 19:30 - 21:15
FYS - Gutt
$item.username  
7ér banen   Les mer  
Sun 13 Sep
kl 15:15 - 16:45
A-lag - is
$item.username  
  Les mer  
Sat 12 Sep
kl 15:45 - 16:45
Is - Ski - Junior
$item.username  
  Les mer  
Sat 12 Sep
kl 14:45 - 16:15
Is - Vinterbro -- Gutt
$item.username  
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 19:00 - 20:15
FYS - Gutt
$item.username  
7´banen   Les mer  
Wed 9 Sep
kl 17:35 - 18:30
Junior
$item.username  
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 16:50 - 17:35
Divas 1/3 bane
$item.username  
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 16:15 - 17:30
SmåGutt 2/3
$item.username  
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 16:00 - 16:50
MiniDivas 1/3 bane
$item.username  
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 20:00 - 21:00
2007 - Is - Jar, Curling
$item.username  
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 17:40 - 18:30
2010-2011-2012
$item.username  
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 16:55 - 17:35
2008/ 2009
$item.username  
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 16:00 - 16:50
Gutt
$item.username  
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 19:30 - 21:15
FYS - Gutt
$item.username  
7ér banen   Les mer  
Sun 6 Sep
kl 15:15 - 16:45
A-lag - is
$item.username  
  Les mer  
Sat 5 Sep
kl 14:45 - 16:15
Is - Vinterbro -- Junior
$item.username  
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 19:20 - 20:20
A-laget
$item.username  
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 19:00 - 20:15
FYS - Gutt
$item.username  
7´banen   Les mer  
Wed 2 Sep
kl 17:35 - 18:30
Junior
$item.username  
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 16:50 - 17:35
Divas 1/3 bane
$item.username  
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 16:15 - 17:30
SG 2/3
$item.username  
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 16:00 - 16:50
Mini Divas
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 20:00 - 21:00
2007 - Is - Jar, Curling
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 19:00 - 20:00
A-laget
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 17:35 - 18:30
2010-2011-2012
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 16:50 - 17:35
2008/ 2009
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 16:00 - 16:50
Gutt
$item.username  
  Les mer  
Sun 30 Aug
kl 15:15 - 16:15
A-lag - Is - Ski
$item.username  
  Les mer  
Sat 29 Aug
kl 15:15 - 16:30
Junior - Is - Ski
$item.username  
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 19:00 - 20:00
A-lag, fys, ute
$item.username  
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 17:20 - 18:30
Innebandy A-lag/ Rekrutt
$item.username  
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 16:00 - 17:10
Innebandy MiniJenter + 2008-09
$item.username  
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 20:00 - 21:00
2007 - Is - Jar, Curling
$item.username  
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 19:00 - 20:00
A-lag, fys, ute
$item.username  
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 17:20 - 18:30
Innebandy Gutt / Junior
$item.username  
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 16:00 - 17:10
Innebandy 2012-11-10
$item.username  
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 17:20 - 18:30
Innebandy Divas
$item.username  
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 16:00 - 17:10
Innebandy MiniJenter + 2008-09
$item.username  
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 20:00 - 21:00
2007 - Istrening Jar, Curling
$item.username  
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 17:20 - 18:30
Innebandy SmåGutt (06-07)
$item.username  
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 16:00 - 17:10
Innebandy 2012-11-10
$item.username  
  Les mer  
Sun 16 Aug
kl 16:00 - 17:30
Innebandy (senior Ullern)
$item.username  
  Les mer  
Sat 15 Aug
kl 12:00 - 12:50
Ledig - innebandy Ullern
$item.username  
  Les mer  
Sat 15 Aug
kl 11:00 - 11:50
Innebandy 2008-2009
$item.username  
  Les mer  
Sat 15 Aug
kl 10:00 - 10:50
Divas (halv 11ér)
$item.username  
  Les mer  
Sat 15 Aug
kl 09:00 - 09:50
Lillejenter
$item.username  
  Les mer  
Fri 14 Aug
kl 19:00 - 20:20
Gutt / SmåGutt
$item.username  
  Les mer  
Fri 14 Aug
kl 18:00 - 18:50
Innebandy 2006-2007
$item.username  
  Les mer  
Fri 14 Aug
kl 17:00 - 17:50
Innebandy - 2012,2011, 2010
$item.username  
  Les mer  
Fri 14 Aug
kl 16:00 - 16:50
Innebandy ( ledig ) Ullern
$item.username  
  Les mer  
Tue 11 Aug
kl 20:00 - 21:00
2007 - Istrening Jar, Curling
$item.username  
  Les mer  
Sun 9 Aug
kl 16:00 - 17:30
Innebandy (senior Ullern)
$item.username  
  Les mer  
Sat 8 Aug
kl 12:00 - 12:50
Ledig - innebandy Ullern
$item.username  
  Les mer  
Sat 8 Aug
kl 11:00 - 11:50
Innebandy 2008-2009
$item.username  
  Les mer  
Sat 8 Aug
kl 10:00 - 10:50
Divas (halv 11ér)
$item.username  
  Les mer  
Sat 8 Aug
kl 09:00 - 09:50
Lillejenter
$item.username  
  Les mer  
Fri 7 Aug
kl 19:00 - 20:20
Gutt / SmåGutt
$item.username  
  Les mer  
Fri 7 Aug
kl 18:00 - 18:50
Innebandy 2006-2007
$item.username  
  Les mer  
Fri 7 Aug
kl 17:00 - 17:50
Innebandy - 2012,2011, 2010
$item.username  
  Les mer  
Fri 7 Aug
kl 16:00 - 16:50
Innebandy ( ledig ) Ullern
$item.username  
  Les mer  
Fri 7 Aug
kl 08:00 - 16:00
Bandy Camp - flere idretter (f.2007-2008-2009)
$item.username  
  Les mer  
Thu 6 Aug
kl 08:00 - 16:00
Bandy Camp - flere idretter (f.2007-2008-2009)
$item.username  
  Les mer  
Wed 5 Aug
kl 08:00 - 16:00
Bandy Camp - flere idretter (f.2007-2008-2009)
$item.username  
  Les mer  
Tue 4 Aug
kl 08:00 - 16:00
Bandy Camp - flere idretter (f.2007-2008-2009)
$item.username  
  Les mer  
Mon 3 Aug
kl 08:00 - 16:00
Bandy Camp - flere idretter (f.2007-2008-2009)
$item.username  
  Les mer  
Mon 27 Jul
kl 08:00 - 16:30
egen trening for Bandy-spillere
$item.username  
  Les mer  
Mon 20 Jul
kl 08:00 - 16:00
egen trening - bandyspillere
$item.username  
  Les mer  
Mon 13 Jul
kl 08:00 - 16:00
egen trening - bandyspillere
$item.username  
  Les mer  
Mon 6 Jul
kl 08:00 - 16:00
egen trening - bandyspillere
$item.username  
  Les mer  
Thu 2 Jul
kl 18:55 - 20:25
Barmark SG (06-07)
$item.username  
  Les mer  
Tue 30 Jun
kl 20:10 - 21:30
Is, Jar Curling - SG (06-07)
$item.username  
  Les mer  
Mon 29 Jun
kl 18:55 - 20:25
Barmark SG (06-07)
$item.username  
  Les mer  
Sun 28 Jun
kl 16:00 - 17:30
Ledig time
$item.username  
  Les mer  
Sat 27 Jun
kl 12:00 - 12:50
Ledig time
$item.username  
  Les mer  
Sat 27 Jun
kl 11:00 - 11:50
2009 - 2008
$item.username  
Casper   Les mer  
Sat 27 Jun
kl 10:00 - 10:50
Innebandy Divas
$item.username  
  Les mer  
Sat 27 Jun
kl 09:00 - 09:50
Innebandy Lillejenter
$item.username  
  Les mer  
Fri 26 Jun
kl 19:00 - 20:20
Ledig time
$item.username  
  Les mer  
Fri 26 Jun
kl 18:00 - 18:50
Innebandy 2007-06
$item.username  
Haakon Heyerdahl - Trener   Les mer  
Fri 26 Jun
kl 17:00 - 17:50
Innebandy 2010-2011-2012
$item.username  
Nils Svenkerud - trener   Les mer  
Thu 25 Jun
kl 19:20 - 20:20
A-lag - fys (7ér)
$item.username  
  Les mer  
Thu 25 Jun
kl 18:55 - 20:25
Barmark SG (06-07)
$item.username  
  Les mer  
Wed 24 Jun
kl 19:00 - 20:00
Fys: Jr, Gutt, SG - bandybanen
$item.username  
Tord   Les mer  
Tue 23 Jun
kl 20:10 - 21:30
Is, Jar Curling - SG (06-07)
$item.username  
  Les mer  
Tue 23 Jun
kl 19:20 - 20:20
A-lag - fys (7ér)
$item.username  
  Les mer  
Mon 22 Jun
kl 19:30 - 20:30
Fys: Jr, Gutt, SG - bandybanen
$item.username  
Tord   Les mer  
Mon 22 Jun
kl 18:55 - 20:25
Barmark SG (06-07)
$item.username  
  Les mer  
Sun 21 Jun
kl 16:00 - 17:30
Innebandy (hall) / A-lag + Rekrutt + Junior
$item.username  
  Les mer  
Sat 20 Jun
kl 12:00 - 12:50
Innebandy ?
$item.username  
  Les mer  
Sat 20 Jun
kl 11:00 - 11:50
2009 - 2008
$item.username  
Casper   Les mer  
Sat 20 Jun
kl 10:00 - 10:50
Innebandy Divas
$item.username  
  Les mer  
Sat 20 Jun
kl 09:00 - 09:50
Innebandy Lillejenter
$item.username  
  Les mer  
Fri 19 Jun
kl 19:00 - 20:20
Innebandy (hall) SG + Gutt
$item.username  
  Les mer  
Fri 19 Jun
kl 18:00 - 18:50
Innebandy 2007-06
$item.username  
Haakon Heyerdahl - Trener   Les mer  
Fri 19 Jun
kl 17:00 - 17:50
Innebandy 2010-2011-2012
$item.username  
Nils Svenkerud - trener   Les mer  
Thu 18 Jun
kl 19:20 - 20:20
A-lag - fys (7ér)
$item.username  
  Les mer  
Thu 18 Jun
kl 18:55 - 20:25
Barmark SG (06-07)
$item.username  
  Les mer  
Wed 17 Jun
kl 19:00 - 20:00
Fys: Jr, Gutt, SG - bandybanen
$item.username  
Tord   Les mer  
Tue 16 Jun
kl 20:10 - 21:30
Is, Jar Curling - SG (06-07)
$item.username  
  Les mer  
Tue 16 Jun
kl 19:20 - 20:20
A-lag - fys (7ér)
$item.username  
  Les mer  
Mon 15 Jun
kl 19:30 - 20:30
Fys: Jr, Gutt, SG - bandybanen
$item.username  
Tord   Les mer  
Mon 15 Jun
kl 18:55 - 20:25
Barmark SG (06-07)
$item.username  
  Les mer  
Sun 14 Jun
kl 16:00 - 17:30
Innebandy (hall) / A-lag + Rekrutt + Junior
$item.username  
  Les mer  
Sat 13 Jun
kl 12:00 - 12:50
Innebandy ?
$item.username  
  Les mer  
Sat 13 Jun
kl 11:00 - 11:50
2009 - 2008
$item.username  
Casper   Les mer  
Sat 13 Jun
kl 10:00 - 10:50
Innebandy Divas
$item.username  
  Les mer  
Sat 13 Jun
kl 09:00 - 09:50
Innebandy Lillejenter
$item.username  
  Les mer  
Fri 12 Jun
kl 19:00 - 20:20
Innebandy (hall) SG + Gutt
$item.username  
  Les mer  
Fri 12 Jun
kl 18:00 - 18:50
Innebandy 2007-06
$item.username  
Haakon Heyerdahl - Trener   Les mer  
Fri 12 Jun
kl 17:00 - 17:50
Innebandy 2010-2011-2012
$item.username  
Nils Svenkerud - trener   Les mer  
Thu 11 Jun
kl 19:20 - 20:20
A-lag - fys (7ér)
$item.username  
  Les mer  
Thu 11 Jun
kl 18:55 - 20:25
Barmark SG (06-07)
$item.username  
  Les mer  
Wed 10 Jun
kl 19:00 - 20:00
Fys: Jr, Gutt, SG - bandybanen
$item.username  
Tord   Les mer  
Tue 9 Jun
kl 20:10 - 21:30
Is, Jar Curling - SG (06-07)
$item.username  
  Les mer  
Tue 9 Jun
kl 19:20 - 20:20
A-lag - fys (7ér)
$item.username  
  Les mer  
Mon 8 Jun
kl 19:30 - 20:30
Fys: Jr, Gutt, SG - bandybanen
$item.username  
Tord   Les mer  
Mon 8 Jun
kl 18:55 - 20:25
Barmark SG (06-07)
$item.username  
  Les mer  
Sun 7 Jun
kl 17:00 - 18:30
Divas - is, Jar Curlinghall
$item.username  
  Les mer  
Sun 7 Jun
kl 16:00 - 17:30
Innebandy (hall) / A-lag + Rekrutt + Junior
$item.username  
  Les mer  
Sat 6 Jun
kl 12:00 - 12:50
Innebandy ?
$item.username  
  Les mer  
Sat 6 Jun
kl 11:00 - 11:50
2009 - 2008
$item.username  
Casper   Les mer  
Sat 6 Jun
kl 10:00 - 10:50
Innebandy Divas
$item.username  
  Les mer  
Sat 6 Jun
kl 09:00 - 09:50
Innebandy Lillejenter
$item.username  
  Les mer  
Fri 5 Jun
kl 19:00 - 20:20
Innebandy (hall) SG + Gutt
$item.username  
  Les mer  
Fri 5 Jun
kl 18:00 - 18:50
Innebandy 2007-06
$item.username  
Haakon Heyerdahl - Trener   Les mer  
Fri 5 Jun
kl 17:00 - 17:50
Innebandy 2010-2011-2012
$item.username  
Nils Svenkerud - trener   Les mer  
Fri 5 Jun
kl 16:00 - 16:50
Trene trenere - NBF
$item.username  
Hildremyr og Hagen trener   Les mer  
Thu 4 Jun
kl 18:00 - 19:00
A-lag - fys (7ér)
$item.username  
  Les mer  
Wed 3 Jun
kl 19:00 - 20:00
Fys: Jr, Gutt, SG - bandybanen
$item.username  
Tord   Les mer  
Tue 2 Jun
kl 18:00 - 19:00
A-lag - fys (7ér)
$item.username  
  Les mer  
Mon 1 Jun
kl 19:30 - 20:30
Fys: Jr, Gutt, SG - bandybanen
$item.username  
Tord   Les mer  
Sun 31 May
kl 17:00 - 18:30
Divas - is, Jar Curlinghall
$item.username  
  Les mer  
Fri 29 May
kl 18:00 - 18:50
Innebandy 2007-06
$item.username  
Haakon Heyerdahl - Trener   Les mer  
Fri 29 May
kl 17:00 - 17:50
Innebandy 2010-2011-2012
$item.username  
Nils Svenkerud - trener   Les mer  
Thu 28 May
kl 18:00 - 19:00
A-lag - fys (7ér)
$item.username  
  Les mer  
Wed 27 May
kl 19:00 - 20:00
Fys: Jr, Gutt, SG - bandybanen
$item.username  
Tord   Les mer  
Tue 26 May
kl 18:00 - 19:00
A-lag - fys (7ér)
$item.username  
  Les mer  
Mon 25 May
kl 19:30 - 20:30
Fys: Jr, Gutt, SG - bandybanen
$item.username  
Tord   Les mer  
Sun 24 May
kl 17:00 - 18:30