Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Wed 25 Nov
kl 10:00 - 15:00
Banen stengt
 
Wed 25 Nov
kl 16:00 - 17:00
2011-2012
  Jakob trener.
Wed 25 Nov
kl 16:30 - 18:55
Isprep - inkl is warm up
 
Wed 25 Nov
kl 17:00 - 18:00
Divas
 
Wed 25 Nov
kl 17:00 - 18:00
2008-2009
 
Wed 25 Nov
kl 19:00 - 20:45
Ullern A - Høvik
 
Wed 25 Nov
kl 21:00 - 22:00
Grüner hockey U15 (7ér)
  Casper Knapp (U15 - født 2006)
Thu 26 Nov
kl 10:00 - 15:00
Banen stengt
 
Thu 26 Nov
kl 15:00 - 16:15
Isprep
 
Thu 26 Nov
kl 16:30 - 17:45
SmåGutt
 
Thu 26 Nov
kl 17:45 - 18:20
isprep
 
Thu 26 Nov
kl 18:15 - 19:30
2008/ 2009
 
Thu 26 Nov
kl 18:30 - 19:45
Gutt 7ér
 
Thu 26 Nov
kl 20:00 - 20:30
Isprep
 
Thu 26 Nov
kl 20:30 - 22:00
Junior
 
Fri 27 Nov
kl 10:00 - 15:00
Banen stengt
 
Fri 27 Nov
kl 15:00 - 16:15
Fredagsbandy
 
Fri 27 Nov
kl 16:30 - 18:55
isprep (11ér)
 
Fri 27 Nov
kl 17:00 - 18:00
2010 (7ér)
 
Fri 27 Nov
kl 19:00 - 21:00
Ullern vs Stabæk
 
Sat 28 Nov
kl 08:30 - 10:00
Isprep
 
Sat 28 Nov
kl 10:00 - 11:30
2008 / 2009
 
Sat 28 Nov
kl 10:00 - 11:30
Divas (2/3 dels 11ér)
 
Sat 28 Nov
kl 11:30 - 13:00
G 2013 Fotball (7ér)
  leder Halvor Chr Francke, tlf 97504589
Sat 28 Nov
kl 16:30 - 17:30
isprep
 
Sat 28 Nov
kl 17:30 - 18:45
Junior/ Alag
  Variasjon og prehab-trening
Sun 29 Nov
kl 08:00 - 08:30
Bortekamp: Sarpsborg - Ullern A (13:00)
 
Sun 29 Nov
kl 09:00 - 10:30
isprep
 
Sun 29 Nov
kl 10:30 - 12:00
MiniDivas 7ér
 
Sun 29 Nov
kl 10:30 - 12:00
Smågutt
 
Sun 29 Nov
kl 12:00 - 13:30
2010
 
Sun 29 Nov
kl 12:00 - 13:30
2012
 
Sun 29 Nov
kl 15:00 - 16:00
Isprep
 
Sun 29 Nov
kl 16:00 - 17:30
Gutt
 
Mon 30 Nov
kl 10:00 - 15:00
Banen stengt - ref kommunes regler
 
Mon 30 Nov
kl 15:00 - 16:15
Isprep
 
Mon 30 Nov
kl 16:30 - 17:30
MiniDivas
 
Mon 30 Nov
kl 16:30 - 17:30
SmåGutt
 
Mon 30 Nov
kl 17:40 - 18:25
Isprep 11ér
 
Mon 30 Nov
kl 18:30 - 20:00
A-laget
 
Mon 30 Nov
kl 18:30 - 19:55
Divas , 7ér
 
Mon 30 Nov
kl 20:00 - 20:30
Isprep
 
Mon 30 Nov
kl 20:30 - 21:45
Gutt (halv 11ér bane)
 
Mon 30 Nov
kl 20:30 - 21:45
Junior (halv 11ér)
 
Tue 1 Dec
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: 2010 vs Røa2 (17.00)
 
Tue 1 Dec
kl 09:30 - 10:00
Bortekamp: MiniJenter vs Ready (17.00)
 
Tue 1 Dec
kl 10:00 - 15:00
Banen stengt - ref kommunes regler
 
Tue 1 Dec
kl 15:00 - 16:15
Isprep
 
Tue 1 Dec
kl 16:15 - 17:30
Gutt
 
Tue 1 Dec
kl 16:30 - 17:45
SmåGutt
 
Tue 1 Dec
kl 16:45 - 18:00
2009 (7ér)
 
Tue 1 Dec
kl 18:00 - 19:00
Bandyskole 2013 -
 
Tue 1 Dec
kl 18:00 - 19:15
2010-2011-2012
 
Tue 1 Dec
kl 19:15 - 20:30
2008 (7ér)
 
Tue 1 Dec
kl 19:30 - 20:00
Isprep
 
Tue 1 Dec
kl 20:00 - 21:30
Gutt
 
Wed 2 Dec
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Ullevål 2 - SmåGutt 2 (17.30)
 
Wed 2 Dec
kl 10:00 - 15:00
Banen stengt - ref kommunes regler
 
Wed 2 Dec
kl 16:00 - 17:00
2011-2012
  Jakob trener.
Wed 2 Dec
kl 16:30 - 18:55
Isprep - inkl is warm up
 
Wed 2 Dec
kl 17:00 - 18:00
2008 vs Ready2 (7ér)
 
Wed 2 Dec
kl 17:00 - 18:00
Divas
 
Wed 2 Dec
kl 17:00 - 18:00
2008-2009
 
Wed 2 Dec
kl 19:00 - 20:45
Ullern A - Ready
 
Thu 3 Dec
kl 10:00 - 15:00
Banen stengt - ref kommunes regler
 
Thu 3 Dec
kl 15:00 - 16:15
Isprep
 
Thu 3 Dec
kl 16:30 - 17:45
SmåGutt
 
Thu 3 Dec
kl 16:30 - 17:45
Ledig 7 ér
 
Thu 3 Dec
kl 17:45 - 19:15
SmåGutt vs Stabæk 1
 
Thu 3 Dec
kl 18:15 - 19:30
2008/ 2009
 
Thu 3 Dec
kl 18:15 - 19:30
Gutt 11ér
 
Thu 3 Dec
kl 19:30 - 20:10
Isprep
 
Thu 3 Dec
kl 20:15 - 21:45
Junior vs Ullevål
 
Fri 4 Dec
kl 10:00 - 15:00
Banen stengt - ref kommunes regler
 
Fri 4 Dec
kl 14:00 - 15:00
Isprep
 
Fri 4 Dec
kl 15:00 - 16:15
Fredagsbandy
 
Fri 4 Dec
kl 16:20 - 18:55
Isprep
 
Fri 4 Dec
kl 17:00 - 18:00
2010 (7ér)
 
Fri 4 Dec
kl 19:00 - 20:45
A-laget vs Solberg
 
Sat 5 Dec
kl 08:30 - 10:00
Isprep
 
Sat 5 Dec
kl 10:00 - 11:30
2008 / 2009
 
Sat 5 Dec
kl 10:00 - 11:30
Divas (2/3 dels 11ér)
 
Sat 5 Dec
kl 11:30 - 13:00
G 2013 Fotball (7ér)
  leder Halvor Chr Francke, tlf 97504589
Sat 5 Dec
kl 15:00 - 16:00
isprep
 
Sat 5 Dec
kl 16:00 - 17:30
SmåGutt vs Røa
 
Sun 6 Dec
kl 08:00 - 08:30
Bortekamp: Mjøndalen - Ullern A (18:00)
 
Sun 6 Dec
kl 08:30 - 10:00
Isprep
 
Sun 6 Dec
kl 10:30 - 12:00
Smågutt
 
Sun 6 Dec
kl 10:30 - 12:00
MiniDivas 7ér
 
Sun 6 Dec
kl 12:00 - 13:30
2012
 
Sun 6 Dec
kl 12:00 - 13:30
2010
 
Sun 6 Dec
kl 16:00 - 18:00
Isprep
 
Sun 6 Dec
kl 18:00 - 19:30
Rekrutt
 
Mon 7 Dec
kl 08:00 - 08:30
Bortekamp: Solberg - Divas (18:45)
 
Mon 7 Dec
kl 15:00 - 16:15
Isprep
 
Mon 7 Dec
kl 16:30 - 17:30
SmåGutt
 
Mon 7 Dec
kl 16:30 - 17:30
MiniDivas
 
Mon 7 Dec
kl 17:00 - 18:00
2009 vs Ullevål (7ér)
 
Mon 7 Dec
kl 17:40 - 18:25
Isprep 11ér
 
Mon 7 Dec
kl 18:30 - 20:00
A-laget
 
Mon 7 Dec
kl 18:30 - 19:55
Ledig 7 ér
 
Mon 7 Dec
kl 20:00 - 20:30
Isprep
 
Mon 7 Dec
kl 20:30 - 22:00
Gutt vs Ready
 
Tue 8 Dec
kl 15:00 - 16:15
Isprep
 
Tue 8 Dec
kl 16:30 - 17:45
SmåGutt
 
Tue 8 Dec
kl 16:45 - 18:00
2009 (7ér)
 
Tue 8 Dec
kl 17:00 - 18:00
2010 vs Røa 3 (7ér)
 
Tue 8 Dec
kl 18:00 - 19:00
Bandyskole 2013 -
 
Tue 8 Dec
kl 18:00 - 19:15
2010-2011-2012
 
Tue 8 Dec
kl 19:15 - 20:30
2008 (7ér)
 
Tue 8 Dec
kl 19:30 - 20:10
Isprep
 
Tue 8 Dec
kl 20:10 - 21:40
Gutt
 
Wed 9 Dec
kl 08:00 - 08:30
Bortekamp: Ready - Divas jenter (18:30)
 
Wed 9 Dec
kl 16:00 - 17:00
2011-2012
  Jakob trener.
Wed 9 Dec
kl 16:30 - 18:55
Isprep - inkl is warm up
 
Wed 9 Dec
kl 17:00 - 18:00
2008-2009
 
Wed 9 Dec
kl 17:00 - 18:30
Gutt
 
Wed 9 Dec
kl 19:00 - 20:45
Ullern A - Skeid
 
Thu 10 Dec
kl 08:00 - 08:30
Bortekamp: Junior - Mjøndalen (20.00)
 
Thu 10 Dec
kl 08:30 - 09:00
Bortekamp: Frigg - 2011 (kl 19:15)
 
Thu 10 Dec
kl 09:30 - 10:00
Bortekamp: Snarøya - 2008 (kl 18.00)
 
Thu 10 Dec
kl 15:00 - 16:15
Isprep
 
Thu 10 Dec
kl 16:30 - 17:45
SmåGutt
 
Thu 10 Dec
kl 16:30 - 17:45
Ledig 7 ér
 
Thu 10 Dec
kl 17:45 - 18:20
isprep 11ér
 
Thu 10 Dec
kl 18:15 - 19:30
2009
 
Thu 10 Dec
kl 18:30 - 20:00
SmåGutt 2 vs Røa
 
Thu 10 Dec
kl 20:00 - 20:30
Isprep
 
Thu 10 Dec
kl 20:30 - 21:45
Gutt 11ér
 
Fri 11 Dec
kl 14:00 - 15:00
Isprep
 
Fri 11 Dec
kl 15:00 - 16:15
Fredagsbandy
 
Fri 11 Dec
kl 16:20 - 16:55
Isprep
 
Fri 11 Dec
kl 17:00 - 18:15
2010 (7ér)
 
Fri 11 Dec
kl 17:00 - 18:15
A-laget
 
Fri 11 Dec
kl 18:30 - 19:00
Isprep
 
Fri 11 Dec
kl 19:00 - 20:30
Gutt vs Snarøya
 
Sat 12 Dec
kl 08:30 - 10:00
Isprep
 
Sat 12 Dec
kl 10:00 - 11:30
Divas (2/3 dels 11ér)
 
Sat 12 Dec
kl 10:00 - 11:30
2008 / 2009
 
Sat 12 Dec
kl 11:30 - 13:00
G 2013 Fotball (7ér)
  leder Halvor Chr Francke, tlf 97504589
Sat 12 Dec
kl 16:30 - 17:30
Isprep
 
Sat 12 Dec
kl 17:30 - 18:45
Junior/ Alag
  Variasjon og prehab-trening
Sun 13 Dec
kl 08:30 - 10:00
Isprep
 
Sun 13 Dec
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp:Konnerud - SmåGutt 2 (16.00)
 
Sun 13 Dec
kl 10:30 - 12:00
SmåGutt
 
Sun 13 Dec
kl 10:30 - 12:00
MiniDivas 7ér
 
Sun 13 Dec
kl 12:00 - 13:30
2012
 
Sun 13 Dec
kl 15:30 - 18:00
Isprep - inkl is warm up
 
Sun 13 Dec
kl 18:00 - 19:45
A-laget vs Drammen
 
Mon 14 Dec
kl 08:00 - 08:30
Bortekamp: Høvik - Gutt (20.30)
 
Mon 14 Dec
kl 08:30 - 09:00
Bortekamp: Ready 2 - 2009 (17.00)
 
Mon 14 Dec
kl 15:00 - 16:15
Isprep
 
Mon 14 Dec
kl 16:30 - 17:30
SmåGutt
 
Mon 14 Dec
kl 16:30 - 17:30
MiniDivas
 
Mon 14 Dec
kl 17:40 - 18:25
Isprep 11ér
 
Mon 14 Dec
kl 18:30 - 20:00
A-laget
 
Mon 14 Dec
kl 18:30 - 19:55
Divas , 7ér
 
Mon 14 Dec
kl 20:00 - 20:30
Isprep
 
Mon 14 Dec
kl 20:30 - 21:45
Junior
 
Tue 15 Dec
kl 08:00 - 08:30
Bortekamp: ØHIL - Smågutt 2 (18.30)
 
Tue 15 Dec
kl 15:00 - 16:15
Isprep
 
Tue 15 Dec
kl 16:30 - 17:45
Gøy på isen - Allidrett (7ér)
  Michael , basket
Tue 15 Dec
kl 16:30 - 17:45
SmåGutt
 
Tue 15 Dec
kl 16:45 - 18:00
2009 (7ér)
 
Tue 15 Dec
kl 17:00 - 18:00
MiniDivas vs Høvik
 
Tue 15 Dec
kl 17:00 - 18:00
2010 vs Røa
 
Tue 15 Dec
kl 18:00 - 19:00
Bandyskole 2013 -
 
Tue 15 Dec
kl 18:00 - 19:15
2010-2011-2012
 
Tue 15 Dec
kl 19:15 - 20:30
2008 (7ér)
 
Tue 15 Dec
kl 19:30 - 20:10
Isprep
 
Tue 15 Dec
kl 20:10 - 21:40
Gutt
 
Tue 15 Dec
kl 20:15 - 21:45
Rekrutt +(hospitering)
 
Wed 16 Dec
kl 16:00 - 17:00
2011-2012
  Jakob trener.
Wed 16 Dec
kl 17:00 - 18:00
2008-2009
 
Wed 16 Dec
kl 17:00 - 18:30
Gutt
 
Wed 16 Dec
kl 18:00 - 19:30
A-laget
 
Wed 16 Dec
kl 18:30 - 20:00
SmåGutt vs H/H
 
Thu 17 Dec
kl 15:00 - 16:15
Isprep
 
Thu 17 Dec
kl 16:30 - 17:45
Gøy på isen - Allidrett (7ér)
  Michael , tlf 472 90 193
Thu 17 Dec
kl 16:30 - 17:45
SmåGutt
 
Thu 17 Dec
kl 18:15 - 19:30
Gutt 11ér
 
Thu 17 Dec
kl 18:15 - 19:30
2008/ 2009
 
Thu 17 Dec
kl 20:00 - 21:30
Rekrutt
 
Fri 18 Dec
kl 14:00 - 15:00
Isprep
 
Fri 18 Dec
kl 16:20 - 16:55
Isprep
 
Fri 18 Dec
kl 17:00 - 18:15
2010 (7ér)
 
Fri 18 Dec
kl 17:00 - 18:15
A-laget
 
Fri 18 Dec
kl 18:30 - 19:00
Isprep
 
Fri 18 Dec
kl 19:00 - 20:30
Gutt
 
Sat 19 Dec
kl 08:30 - 10:00
Isprep
 
Sat 19 Dec
kl 10:00 - 11:30
2008 / 2009
 
Sat 19 Dec
kl 10:00 - 11:30
Divas (2/3 dels 11ér)
 
Sat 19 Dec
kl 11:30 - 13:00
G 2013 Fotball (7ér)
  leder Halvor Chr Francke, tlf 97504589
Sat 19 Dec
kl 12:00 - 13:30
Sarpsborg 2 - Bergen (div2)
  Sabrina ønsker. Sarspborg hjemmelag - Bergen…
Sat 19 Dec
kl 16:30 - 17:30
Isprep
 
Sun 20 Dec
kl 08:30 - 10:00
Isprep
 
Sun 20 Dec
kl 10:30 - 12:00
SmåGutt
 
Sun 20 Dec
kl 10:30 - 12:00
MiniDivas 7ér
 
Sun 20 Dec
kl 12:00 - 13:30
2012
 
Sun 20 Dec
kl 12:00 - 13:30
2010
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sun 11 Oct
kl 15:15 - 16:45
A-lag - is
$item.username  
  Les mer  
Sun 11 Oct
kl 11:00 - 13:00
Gutt - Hamar is
$item.username  
  Les mer  
Sat 10 Oct
kl 14:45 - 16:15
Is - Vinterbro -- SmåGutt
$item.username  
  Les mer  
Sat 10 Oct
kl 10:00 - 11:00
Gutt - is - Jar
$item.username  
  Les mer  
Thu 8 Oct
kl 18:30 - 19:30
A-laget , Jarmyra
$item.username  
  Les mer  
Wed 7 Oct
kl 19:00 - 20:15
FYS - Gutt
$item.username  
7´banen   Les mer  
Wed 7 Oct
kl 17:35 - 18:30
Junior
$item.username  
  Les mer  
Wed 7 Oct
kl 16:50 - 17:35
Divas 1/3 bane
$item.username  
  Les mer  
Wed 7 Oct
kl 16:15 - 17:30
SmåGutt 2/3
$item.username  
  Les mer  
Wed 7 Oct
kl 16:00 - 16:50
MiniDivas 1/3 bane
$item.username  
  Les mer  
Tue 6 Oct
kl 19:45 - 20:45
A-laget
$item.username  
  Les mer  
Tue 6 Oct
kl 17:40 - 18:30
2010-2011-2012
$item.username  
  Les mer  
Tue 6 Oct
kl 16:55 - 17:35
2008/ 2009
$item.username  
  Les mer  
Tue 6 Oct
kl 16:00 - 16:50
Gutt
$item.username  
  Les mer  
Mon 5 Oct
kl 19:30 - 21:15
FYS - Gutt
$item.username  
7ér banen   Les mer  
Sun 4 Oct
kl 17:00 - 22:00
Innebandy
$item.username  
  Les mer  
Sun 4 Oct
kl 15:15 - 16:45
A-lag - is
$item.username  
  Les mer  
Sat 3 Oct
kl 14:45 - 16:15
Is - Vinterbro -- Junior
$item.username  
  Les mer  
Fri 2 Oct
kl 15:00 - 17:00
Bandy / Basket (deling hall)
$item.username  
  Les mer  
Fri 2 Oct
kl 09:00 - 15:00
Innebandy
$item.username  
  Les mer  
Thu 1 Oct
kl 16:00 - 18:00
Basket / innebandy - deling
$item.username  
  Les mer  
Thu 1 Oct
kl 09:00 - 16:00
Innebandy
$item.username  
  Les mer  
Wed 30 Sep
kl 19:45 - 21:15
A-laget
$item.username  
  Les mer  
Wed 30 Sep
kl 16:00 - 19:00
Opptatt av håndball elite
$item.username  
  Les mer  
Tue 29 Sep
kl 19:00 - 22:30
Innebandy
$item.username  
  Les mer  
Tue 29 Sep
kl 16:00 - 19:00
Opptatt av håndball elite
$item.username  
  Les mer  
Mon 28 Sep
kl 19:30 - 21:15
FYS - Gutt
$item.username  
7ér banen   Les mer  
Sun 27 Sep
kl 15:15 - 16:45
A-lag - is
$item.username  
  Les mer  
Sun 27 Sep
kl 14:00 - 15:00
Is - Ski - Junior
$item.username  
  Les mer  
Sun 27 Sep
kl 12:00 - 14:00
2011 - Is - Jar
$item.username  
  Les mer  
Sat 26 Sep
kl 14:45 - 16:15
Is - Vinterbro - Gutt
$item.username  
  Les mer  
Sat 26 Sep
kl 09:00 - 18:00
Innebandy Mini Runde
$item.username  
  Les mer  
Wed 23 Sep
kl 19:00 - 20:15
FYS - Gutt
$item.username  
7´banen   Les mer  
Wed 23 Sep
kl 17:35 - 18:30
Junior
$item.username  
  Les mer  
Wed 23 Sep
kl 16:50 - 17:35
Divas 1/3 bane
$item.username  
  Les mer  
Wed 23 Sep
kl 16:15 - 17:30
SmåGutt 2/3
$item.username  
  Les mer  
Wed 23 Sep
kl 16:00 - 16:50
MiniDivas 1/3 bane
$item.username  
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 20:00 - 21:00
2007 - Is - Jar, Curling
$item.username  
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 17:40 - 18:30
2010-2011-2012
$item.username  
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 16:55 - 17:35
2008/ 2009
$item.username  
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 16:00 - 16:50
Gutt
$item.username  
  Les mer  
Mon 21 Sep
kl 19:30 - 21:15
FYS - Gutt
$item.username  
7ér banen   Les mer  
Sun 20 Sep
kl 16:00 - 17:00
2008 - Is - Jar
$item.username  
  Les mer  
Sun 20 Sep
kl 15:15 - 16:45
A-lag - is
$item.username  
  Les mer  
Sun 20 Sep
kl 14:00 - 15:30
2011 - is - Jar
$item.username  
  Les mer  
Sun 20 Sep
kl 12:00 - 13:30
2010 - is - Jar
$item.username  
  Les mer  
Sat 19 Sep
kl 14:45 - 16:15
Is - Vinterbro -- Junior
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 18:30 - 19:30
A-laget , Jarmyra
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 19:00 - 20:15
FYS - Gutt
$item.username  
7´banen   Les mer  
Wed 16 Sep
kl 17:35 - 18:30
Junior
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 16:50 - 17:35
Divas 1/3 bane
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 16:15 - 17:30
SmåGutt 2/3
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 16:00 - 16:50
MiniDivas 1/3 bane
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 20:00 - 21:00
2007 - Is - Jar, Curling
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 19:45 - 20:45
A-laget , Ullernbanen
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 17:40 - 18:30
2010-2011-2012
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 16:55 - 17:35
2008/ 2009
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 16:00 - 18:25
Trene-trenere 1/3 bane
$item.username  
NBF leder   Les mer  
Tue 15 Sep
kl 16:00 - 16:50
Gutt
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 19:30 - 21:15
FYS - Gutt
$item.username  
7ér banen   Les mer  
Sun 13 Sep
kl 16:00 - 17:00
2008 - Is - Jar
$item.username  
  Les mer  
Sun 13 Sep
kl 15:15 - 16:45
A-lag - is
$item.username  
  Les mer  
Sun 13 Sep
kl 14:00 - 15:30
2011 - is - Jar
$item.username  
  Les mer  
Sat 12 Sep
kl 15:45 - 16:45
Is - Ski - Junior
$item.username  
  Les mer  
Sat 12 Sep
kl 14:45 - 16:15
Is - Vinterbro -- Gutt
$item.username  
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 19:00 - 20:15
FYS - Gutt
$item.username  
7´banen   Les mer  
Wed 9 Sep
kl 17:35 - 18:30
Junior
$item.username  
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 16:50 - 17:35
Divas 1/3 bane
$item.username  
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 16:15 - 17:30
SmåGutt 2/3
$item.username  
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 16:00 - 16:50
MiniDivas 1/3 bane
$item.username  
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 20:00 - 21:00
2007 - Is - Jar, Curling
$item.username  
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 17:40 - 18:30
2010-2011-2012
$item.username  
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 16:55 - 17:35
2008/ 2009
$item.username  
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 16:00 - 16:50
Gutt
$item.username  
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 19:30 - 21:15
FYS - Gutt
$item.username  
7ér banen   Les mer  
Sun 6 Sep
kl 16:00 - 17:00
2008 - Is - Jar
$item.username  
  Les mer  
Sun 6 Sep
kl 15:15 - 16:45
A-lag - is
$item.username  
  Les mer  
Sun 6 Sep
kl 14:30 - 15:30
2011 - Is - Jar
$item.username  
  Les mer  
Sat 5 Sep
kl 14:45 - 16:15
Is - Vinterbro -- Junior
$item.username  
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 19:20 - 20:20
A-laget
$item.username  
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 19:00 - 20:15
FYS - Gutt
$item.username  
7´banen   Les mer  
Wed 2 Sep
kl 17:35 - 18:30
Junior
$item.username  
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 16:50 - 17:35
Divas 1/3 bane
$item.username  
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 16:15 - 17:30
SG 2/3
$item.username  
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 16:00 - 16:50
Mini Divas
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 20:00 - 21:00
2007 - Is - Jar, Curling
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 19:00 - 20:00
A-laget
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 17:35 - 18:30
2010-2011-2012
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 16:50 - 17:35
2008/ 2009
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 16:00 - 16:50
Gutt
$item.username  
  Les mer  
Sun 30 Aug
kl 15:15 - 16:15
A-lag - Is - Ski
$item.username  
  Les mer  
Sat 29 Aug
kl 15:15 - 16:30
Junior - Is - Ski
$item.username  
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 19:00 - 20:00
A-lag, fys, ute
$item.username  
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 17:20 - 18:30
Innebandy A-lag/ Rekrutt
$item.username  
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 16:00 - 17:10
Innebandy MiniJenter + 2008-09
$item.username  
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 20:00 - 21:00
2007 - Is - Jar, Curling
$item.username  
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 19:00 - 20:00
A-lag, fys, ute
$item.username  
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 17:20 - 18:30
Innebandy Gutt / Junior
$item.username  
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 16:00 - 17:10
Innebandy 2012-11-10
$item.username  
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 17:20 - 18:30
Innebandy Divas
$item.username  
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 16:00 - 17:10
Innebandy MiniJenter + 2008-09
$item.username  
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 20:00 - 21:00
2007 - Istrening Jar, Curling
$item.username  
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 17:20 - 18:30
Innebandy SmåGutt (06-07)
$item.username  
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 16:00 - 17:10
Innebandy 2012-11-10
$item.username  
  Les mer  
Sun 16 Aug
kl 16:00 - 17:30
Innebandy (senior Ullern)
$item.username  
  Les mer  
Sat 15 Aug
kl 12:00 - 12:50
Ledig - innebandy Ullern
$item.username  
  Les mer  
Sat 15 Aug
kl 11:00 - 11:50
Innebandy 2008-2009
$item.username  
  Les mer  
Sat 15 Aug
kl 10:00 - 10:50
Divas (halv 11ér)
$item.username  
  Les mer  
Sat 15 Aug
kl 09:00 - 09:50
Lillejenter
$item.username  
  Les mer  
Fri 14 Aug
kl 19:00 - 20:20
Gutt / SmåGutt
$item.username  
  Les mer  
Fri 14 Aug
kl 18:00 - 18:50
Innebandy 2006-2007
$item.username  
  Les mer  
Fri 14 Aug
kl 17:00 - 17:50
Innebandy - 2012,2011, 2010
$item.username  
  Les mer  
Fri 14 Aug
kl 16:00 - 16:50
Innebandy ( ledig ) Ullern
$item.username  
  Les mer  
Tue 11 Aug
kl 20:00 - 21:00
2007 - Istrening Jar, Curling
$item.username  
  Les mer  
Sun 9 Aug
kl 16:00 - 17:30
Innebandy (senior Ullern)
$item.username  
  Les mer  
Sat 8 Aug
kl 12:00 - 12:50
Ledig - innebandy Ullern
$item.username  
  Les mer  
Sat 8 Aug
kl 11:00 - 11:50
Innebandy 2008-2009
$item.username  
  Les mer  
Sat 8 Aug
kl 10:00 - 10:50
Divas (halv 11ér)
$item.username  
  Les mer  
Sat 8 Aug
kl 09:00 - 09:50
Lillejenter
$item.username  
  Les mer  
Fri 7 Aug
kl 19:00 - 20:20
Gutt / SmåGutt
$item.username  
  Les mer  
Fri 7 Aug
kl 18:00 - 18:50
Innebandy 2006-2007
$item.username  
  Les mer  
Fri 7 Aug
kl 17:00 - 17:50
Innebandy - 2012,2011, 2010
$item.username  
  Les mer  
Fri 7 Aug
kl 16:00 - 16:50
Innebandy ( ledig ) Ullern
$item.username  
  Les mer  
Fri 7 Aug
kl 08:00 - 16:00
Bandy Camp - flere idretter (f.2007-2008-2009)
$item.username  
  Les mer  
Thu 6 Aug
kl 08:00 - 16:00
Bandy Camp - flere idretter (f.2007-2008-2009)
$item.username  
  Les mer  
Wed 5 Aug
kl 08:00 - 16:00
Bandy Camp - flere idretter (f.2007-2008-2009)
$item.username  
  Les mer  
Tue 4 Aug
kl 08:00 - 16:00
Bandy Camp - flere idretter (f.2007-2008-2009)
$item.username  
  Les mer  
Mon 3 Aug
kl 08:00 - 16:00
Bandy Camp - flere idretter (f.2007-2008-2009)
$item.username  
  Les mer  
Mon 27 Jul
kl 08:00 - 16:30
egen trening for Bandy-spillere
$item.username  
  Les mer  
Mon 20 Jul
kl 08:00 - 16:00
egen trening - bandyspillere
$item.username  
  Les mer  
Mon 13 Jul
kl 08:00 - 16:00
egen trening - bandyspillere
$item.username  
  Les mer  
Mon 6 Jul
kl 08:00 - 16:00
egen trening - bandyspillere
$item.username  
  Les mer  
Thu 2 Jul
kl 18:55 - 20:25
Barmark SG (06-07)
$item.username  
  Les mer  
Tue 30 Jun
kl 20:10 - 21:30
Is, Jar Curling - SG (06-07)
$item.username  
  Les mer  
Mon 29 Jun
kl 18:55 - 20:25
Barmark SG (06-07)
$item.username  
  Les mer  
Sun 28 Jun
kl 16:00 - 17:30
Ledig time
$item.username  
  Les mer  
Sat 27 Jun
kl 12:00 - 12:50
Ledig time
$item.username  
  Les mer  
Sat 27 Jun
kl 11:00 - 11:50
2009 - 2008
$item.username  
Casper   Les mer  
Sat 27 Jun
kl 10:00 - 10:50
Innebandy Divas
$item.username  
  Les mer  
Sat 27 Jun
kl 09:00 - 09:50
Innebandy Lillejenter
$item.username  
  Les mer  
Fri 26 Jun
kl 19:00 - 20:20
Ledig time
$item.username  
  Les mer  
Fri 26 Jun
kl 18:00 - 18:50
Innebandy 2007-06
$item.username  
Haakon Heyerdahl - Trener   Les mer  
Fri 26 Jun
kl 17:00 - 17:50
Innebandy 2010-2011-2012
$item.username  
Nils Svenkerud - trener   Les mer  
Thu 25 Jun
kl 19:20 - 20:20
A-lag - fys (7ér)
$item.username  
  Les mer  
Thu 25 Jun
kl 18:55 - 20:25
Barmark SG (06-07)
$item.username  
  Les mer  
Wed 24 Jun
kl 19:00 - 20:00
Fys: Jr, Gutt, SG - bandybanen
$item.username  
Tord   Les mer  
Tue 23 Jun
kl 20:10 - 21:30
Is, Jar Curling - SG (06-07)
$item.username  
  Les mer  
Tue 23 Jun
kl 19:20 - 20:20
A-lag - fys (7ér)
$item.username  
  Les mer  
Mon 22 Jun
kl 19:30 - 20:30
Fys: Jr, Gutt, SG - bandybanen
$item.username